Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 22 grudnia 2006, 18:05

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Gothic 3 (wersja finalna)

Zapraszam do lektury poradnika do jednej z najbardziej wyczekiwanych gier – Gothic III. Od razu muszę zaznaczyć, że nie jest to poradnik w klasycznej formie. Ogrom gothikowego świata oraz olbrzymia liczba zadań i misji, nie pozwalają na skonstruowanie solucji prowadzącej graczy za rękę, krok po kroku.

„Zapraszam do lektury poradnika do jednej z najbardziej wyczekiwanych gier – Gothic III. Od razu muszę zaznaczyć, że nie jest to poradnik w klasycznej formie. Ogrom gothikowego świata oraz olbrzymia liczba zadań i misji, nie pozwalają na skonstruowanie solucji prowadzącej graczy za rękę, krok po kroku. Dlatego też zdecydowałem się na podanie sposobu wykonania wszystkich zadań w grze bez wdawania się w szczegóły. Ograniczam się do podania informacji kto i gdzie daje zadanie oraz w którym miejscu należy je wykonać. Oczywiście w miarę możliwości podpowiadam jak to zrobić by wszystko szło gładko i przyjemnie (jeśli jest to możliwe).” - „Rylak”

Gothic 3 - poradnik

Pełna wersja poradnika do gry Gothic 3 w formacie PDF dostępna jest w Strefie Premium oraz za pomocą usługi Poradnik za SMS.