Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 czerwca 2011, 16:38

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Poradnik: Brink

"Poradnik przedstawia wszystkie klasy dostępne w grze, ich umiejętności, oraz dostępny arsenał. Znajdziesz tutaj również wskazówki jak skutecznie osiągać cele misji, a także odblokować wszystkie Osiągnięcia oraz krótkie filmy instruktażowe."

Brink to zespołowa gra z podziałem na klasy, w której największy nacisk położony jest na ścisłą współpracę z członkami drużyny oraz swobodę ruchu. Fragi i statystyki pojedynczych jednostek zostały tutaj zepchnięte na dalszy plan, a najważniejszym celem jest szybkie i skuteczne wykonywanie zadań.

Celem tego poradnika jest przedstawienie wszystkich klas dostępnych w grze, ich umiejętności, dostępnego arsenału oraz przybliżenie mechaniki rozgrywki. Znajdziesz tutaj również wskazówki jak skutecznie osiągać cele misji, a także odblokować wszystkie Osiągnięcia oraz krótkie filmy instruktażowe. Jako, że Brink to gra niezwykle elastyczna i nieprzewidywalna, porady dotyczące wykonywania celów misji zawarte w tym poradniku są czysto informacyjne.” - „MaxiM”

Poradnik do gry Brink

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Brink w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Brink - poradnik za SMS