Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 marca 2020, 16:25

autor: AlexB

Plotki o sequelu Tales from the Borderlands i kolejnej grze z cyklu Spyro - wieści

Dziś piszemy o nowej produkcji z cyklu Spyro, która według plotek znajduje się w produkcji, oraz wycieku trailera Tales from the Borderlands Redux, który sugeruje kontynuację popularnej gry studia Telltale. Witajcie w wieściach ze świata.

Plotki na temat nowej odsłony cyklu Spyro

Przeszło rok minął od premiery Spyro Reignited Trilogy, czyli zestawu remake'ów trzech pierwszych odsłon popularnego cyklu trójwymiarowych platformówek. Pozytywny odbiór, z jakim spotkała się ta paczka, udowodnił, że w tej marce wciąż drzemie potencjał. Niewykluczone, że dostrzegło to samo Activision. W sieci pojawiła się bowiem plotka, że kolejna gra należąca do serii Spyro znajduje się obecnie w produkcji i będzie miała swoją premierę najwcześniej w 2021 roku.

Rewelacje te można znaleźć na twitterowym koncie youtubowego kanału TheGamingRevolution. Osoba go prowadząca zajmuje się przede wszystkim Call of Duty. Jeszcze przed premierą Warzone przekazała ona na temat tej sieciowej strzelanki opartej o tryb battle royale kilka informacji, które okazały się prawdą. Możemy zatem wstępnie założyć, że jest to w miarę wiarygodne źródło informacji.

Plotki o sequelu Tales from the Borderlands i kolejnej grze z cyklu Spyro - wieści - ilustracja #1
Szykuje się kolejny powrót Spyro?

Niestety, mężczyzna nie chce zdradzić żadnych dodatkowych szczegółów o nowej grze sygnowanej marką Spyro. Nie wiemy nawet, czy będzie to zupełnie nowa odsłona cyklu, czy też remake któreś ze starszych produkcji, na przykład wydanego dwanaście lat temu Dawn of the Dragon. Wszystko powinno stać się jasne po oficjalnej zapowiedzi, która według przecieku nastąpi w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Wyciek trailera Tales from the Borderlands Redux i możliwa kontynuacja

Plotki o sequelu Tales from the Borderlands i kolejnej grze z cyklu Spyro - wieści - ilustracja #2
Od premiery Tales from the Borderlands minęło przeszło pięć lat.

Pozostajemy w temacie przecieków. W serwisie Reddit pojawiły się dwa nagrania trailera Tales from the Borderlands Redux. Ma to być nowe wydanie uwielbianej przez wielu filmowej przygodówki od studia Telltale rozgrywającej się w świecie wykreowanym przez studio Gearbox Software, wzbogacone między innymi o nowe sceny, komentarze twórców, galerię grafik koncepcyjnych i bonusowy miniepizod. Edycja ta ma pojawić się jeszcze w tym roku, lecz to nie koniec niespodzianek.

Ostatnia plansza trailera Tales from the Borderlands Redux, który pojawił się na Reddicie, prezentuje rok 2020. Po chwili jednak zaczynają się zakłócenia i gdy się kończą, na ekranie pozostaje jedynie cyfra 2. Konkluzja wydaje się jasna – wskrzeszone w sierpniu ubiegłego roku studio Telltale Games teasuje kontynuację swojego spin-offa przebojowej serii strzelanek od Gearbox Software. Potwierdzałoby to plotki z początku lutego. Jeśli im wierzyć, gra miała zostać oficjalnie ogłoszona podczas E3 2020, lecz z racji na to, że impreza ta została odwołana, to niewykluczone, że jej prezentacja nastąpi nieco wcześniej.

Choć wyciek trailera Tales from the Borderlands Redux dostępny na Reddicie wygląda bardzo wiarygodnie, należy pamiętać, że wciąż należy on do sfery informacji niepotwierdzonych. Trzeba zatem do niego podchodzić z odpowiednim dystansem.

Galeria obrazków

Polecamy też Waszej uwadze najnowsze obrazki w naszej galerii...

 1. Final Fantasy VII Remake
 2. Tekken 7
 3. Tannenberg
 4. Gwint: Novigrad
 5. Gwint: Kupcy Ofiru
 6. Gwint: Żelazna wola
 7. Fairy Tail
 8. Gwint: Krwawa klątwa
 9. Alder's Blood
 10. The Riftbreaker
 11. Fallout Shelter Online
 12. Arboria

Galeria filmów

…jak również najnowsze filmy z gier:

 1. Biped zwiastun #1
 2. Autobahn Police Simulator 2 zwiastun #1
 3. Tabletop Simulator zwiastun na premierę
 4. MotoGP 20 gameplay
 5. Control: The Foundation zwiastun #1
 6. Avorion zwiastun #1
 7. Legend of Keepers: Career of a Dungeon Master zwiastun #1
 8. Willy Jetman: Astromonkey's Revenge zwiastun #1
 9. The Longing zwiastun na premierę
 10. Samurai Jack: Battle Through Time zwiastun #1
 11. Relicta zwiastun #1
 12. Out of the Park Baseball 21 zwiastun #1
 13. Drug Dealer Simulator zwiastun #1
 14. Broomstick League zwiastun #1
 15. Assemble with Care zwiastun #1