Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 sierpnia 2017, 13:00

autor: AlexB

Pierwszy dzień Latobrania w Muve.pl. W promocji m.in. Batman: Arkham Knight oraz Impact Winter

Dziś rozpoczyna się kolejna edycja Latobrania w Muve.pl. Do 3 września będzie można zdobyć po obniżonych cenach ponad 1500 gier i dodatków. Pierwszego dnia promocji z rabatem dostaniemy m.in. Batman: Arkham Knight, Impact Winter oraz Dark Souls II: Scholar of the First Sin.

Pierwszy dzień Latobrania w Muve.pl. W promocji m.in. Batman Arkham Knight oraz Impact Winter - ilustracja #1

Wakacje niestety powoli zmierzają już ku końcowi, a wraz z nimi sezon urlopowy. By nieco osłodzić nam powrót do szarej rzeczywistości, sklep internetowy Muve.pl, jak co roku, rozpoczyna Latobranie. W jego ramach ceny ponad 1500 gier i dodatków spadną nawet o 80%. Pierwszy dzień Latobrania już trwa. Do jutra w południe rabatami objęte zostały 152 pozycje, w tym między innymi Batman Arkham Knight, Impact Winter, Dark Souls II: Scholar of the First Sin, Dark Souls III czy Obcy: Izolacja. Należy zaznaczyć, że codziennie, równo o 12:00, oferta będzie się zmieniać, dlatego też warto na bieżąco sprawdzać stronę Muve.pl i jej konta na portalach społecznościowych. Latobranie potrwa do 3 września.

W ramach Latobrania edycję specjalną Batman Arkham Knight dostaniemy za 54 złote. - Pierwszy dzień Latobrania w Muve.pl. W promocji m.in. Batman Arkham Knight oraz Impact Winter - wiadomość - 2017-08-25
W ramach Latobrania edycję specjalną Batman Arkham Knight dostaniemy za 54 złote.

Wybrane oferty pierwszego dnia Latobrania