Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2011, 07:40

autor: Sarge

Pełna lista map w trybie multiplayer gry Gears of War 3

Studio Epic Games potwierdziło nazwę nowej mapy w trybie multiplayer gry Gears of War 3. Dzięki temu znamy pełną listę dziesięciu aren, jakie pojawią się w pełnej wersji.

Studio Epic Games zaprezentowało pełną listę dziesięciu map, jakie znajdziemy w trybie multiplayer gry Gears of War 3. W ten sposób potwierdzono nazwę ostatniej areny, a także wypowiedziano się na temat kilku innych.

Dowiedzieliśmy się, że do dziewiątki znanych wcześniej etapów dołączył Gridlock – jedna z najbardziej popularnych map z poprzednich części serii. Tym razem doczeka się nowego rozmieszczenia broni i graficznych usprawnień, a mecze będziemy na niej rozgrywać pod osłoną nocy, co zmieni nieco sposób zabawy. Przeciwnicy będą bowiem mniej widoczni, a drużynowa współpraca jeszcze bardziej zyska na znaczeniu.

Ponadto twórcy ujawnili, że dzięki wielu opiniom i sugestiom graczy na podstawie zakończonych jakiś czas temu beta testów, naniesione zostaną odpowiednie poprawki do aren Old Town, Thrashball oraz Trenches. Ich ulepszone wersje mają zapewnić bardziej zrównoważoną i sprawiedliwą rozgrywkę.

Wszystkie mapy będą dostępne w każdym trybie multiplayer, w tym Bestii oraz Hordzie. Deweloper na powyższym filmie zaprezentował trzy z nich – na początku możemy oglądać usprawnione Thrashball i Trenches, a następnie świeżo zapowiedziany etap Gridlock. Pełna lista dziesięciu występujących w pełnej wersji aren wygląda następująco:

 1. Checkout;
 2. Drydock;
 3. Gridlock;
 4. Hotel;
 5. Mercy;
 6. Old Town;
 7. Overpass;
 8. Sandbar;
 9. Thrashball;
 10. Trenches.

Przedstawiciele studia Epic Games przypomnieli, że dla nowych graczy przygotowano specjalny tryb Casual Versus Multiplayer, w którym będą ze sobą rywalizować początkujący. Pomoże to podnieść im swoje umiejętności, a następnie przeprowadzać potyczki z bardziej doświadczonymi użytkownikami. Wzbogaceniem dla tradycyjnej wieloosobowej zabawy będzie możliwość ukończenia całej kampanii w cztery osoby.

Gears of War 3 ukaże się 20 września na całym świecie jako tytuł ekskluzywny na Xboksa 360. Gra w naszym kraju zostanie wydana przez rodzimy oddział firmy Microsoft, który dostarczy na rynek angielską wersję językową z polskimi napisami.

 1. Zapowiedź – Testujemy pierwszy akt Gears of War 3
 2. Zapowiedź – Graliśmy w tryb multiplayer!
 3. Gramy! – Gramy w Gears of War 3 - multiplayer
 4. Video gamescom 2011