Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 sierpnia 2011, 06:55

autor: Sarge

Warlock: Master of the Arcane - nowa gra strategiczna od Paradox Interactive

Firma Paradox Interactive na targach Penny Arcade Expo 2011 zapowiedziała grę Warlock: Master of the Arcade. Ta przygotowywana z myślą o pecetach produkcja reprezentuje gatunek strategii turowych.

Firma Paradox Interactive zapowiedziała turową grę strategiczną o nazwie Warlock: Master of the Arcane. Stosownego ogłoszenia dokonano na konferencji podczas trwających targów Penny Arcade Expo 2011 (PAX 2011).

Wcielimy się w Wielkiego Maga chcącego przejąć kontrolę nad krainą Ardanii. Jego głównym celem będzie otrzymanie tytułu Warlocka i zostanie jedynym czarodziejem z tak zaszczytnym odznaczeniem. W produkcji nie zabraknie dowodzenia armiami i używania potężnych zaklęć, mających pomóc w walce z przeciwnikiem.

Przy okazji zaprezentowano niewiele mówiący zwiastun w formie trwającego niecałą minutę teasera. Nie zobaczymy na nim rozgrywki, ale posłuchamy narratora, którego głos bardzo przypomina byłego aktora, Seana Connery’ego.

Twórcy są bardzo oszczędni w ujawnianiu jakichkolwiek informacji na temat Warlock: Master of the Arcane. Na więcej szczegółów przyjdzie nam jeszcze poczekać. Nieznana jest choćby przybliżona data premiery. Wiadomo tylko, że gra ukaże się na PC i zapewne będzie rozprowadzana drogą cyfrowej dystrybucji.