Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 stycznia 2010, 14:30

autor: Jiker

Pecetowy Assassin's Creed II w Europie już 4 marca!

Koncern Ubisoft uzupełnił informacje na temat pecetowej wersji przygodowej gry akcji Assassin’s Creed 2 o dane dotyczące rynku europejskiego. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że produkcja trafi do sklepów na Starym Kontynencie 4 marca – aż dwanaście dni wcześniej, aniżeli w Stanach Zjednoczonych.

Koncern Ubisoft uzupełnił informacje na temat pecetowej wersji przygodowej gry akcji Assassin’s Creed II o dane dotyczące rynku europejskiego. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że produkcja trafi do sklepów na Starym Kontynencie 4 marca – aż dwanaście dni wcześniej, aniżeli w Stanach Zjednoczonych.

Pecetowy Assassin's Creed II w Europie już 4 marca! - ilustracja #1

Data obowiązuje również w przypadku naszego kraju – potwierdzenie w tej sprawie otrzymaliśmy od przedstawicieli polskiego oddziału firmy Ubisoft. Pewnym jest, że pecetowe przygody Ezio Auditore de Firenze zostaną wydane w Europie w sklepowej wersji standardowej, składającej się z podstawowej edycji gry oraz dwóch dodatkowych epizodów – Battle of Forli i Bonfire of the Vanities (na konsolach w formie płatnych DLC).

W chwili obecnej czekamy jeszcze na wyjaśnienie sprawy cyfrowej Black Edition, w skład której ma wejść nieznana póki co zawartość. Przypominamy, że w USA zestaw zostanie wydany wyłącznie za pośrednictwem serwisów dystrybucji cyfrowej.

Waszej uwadze polecamy lekturę oficjalnych wymagań sprzętowych gry.