Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2016, 11:15

autor: Góral

Otwarte beta-testy gry Paragon rozpoczną się w sierpniu

Studio Epic Games poinformowało, że MOBA Paragon na konsolę PlayStation 4 i komputery osobiste zadebiutuje w ramach otwartej bety 16 sierpnia bieżącego roku. Przy okazji zapowiedziano nową postać - potwornego wojownika imieniem Khaimera.

Studio Epic Games ujawniło datę rozpoczęcia otwartych beta testów gry Paragon. MOBA twórców serii Unreal i Gears of War stanie się dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych 16 sierpnia bieżącego roku. Oczywiście, jeżeli nie możecie się doczekać, to cały czas da się zainwestować w jeden z zestawów Founder’s Pack (koszt najtańszego to 19,99 euro – około 87 zł), dający natychmiastowy dostęp do gry. Deweloper zdradził, że osoby uczestniczące we wczesnym dostępie nie muszą się martwić o utratę poczynionych postępów, gdyż firma nie zamierza ich resetować w momencie startu otwartej bety. Ponadto, jeżeli nie chcecie wydawać pieniędzy, a macie ochotę sprawdzić Paragon, to możecie zapisać się w tym miejscu i wziąć udział w kolejnym otwartym weekendzie, który rozpocznie się 16 czerwca i zakończy się trzy dni później. Jeżeli uczestniczyliście w jednej z poprzednich tego typu akcji, to automatycznie otrzymacie zaproszenie do kolejnej.

Oprócz tego deweloper ujawnił nową postać, która zadebiutuje 21 czerwca. Będzie nią ukazana na powyższym zwiastunie bestia Khaimera. Ma to być wojownik specjalizujący się w walce wręcz. Bohater ten lubi skakać na przeciwników, ogłuszając ich i zadając szybkie ciosy. Dodatkowo każdy podstawowy atak zwiększa jego regenerację zdrowia. Oprócz niego w Paragonie obecnych jest już kilkanaście innych postaci.

Khaimera – nowa postać w grze Paragon. - Otwarta beta gry Paragon rozpocznie się w sierpniu - wiadomość - 2016-06-12
Khaimera – nowa postać w grze Paragon.
Otwarta beta gry Paragon rozpocznie się w sierpniu - ilustracja #2

Paragon to próba wejścia studia Epic Games na popularny w ostatnich latach rynek gier MOBA, na którym konkurują ze sobą takie produkcje jak League of Legends, Dota 2, Heroes of the Storm czy też Smite. Ze względu na sposób przedstawienia rozgrywki (TPP) opisywanemu tytułowi najbliżej jest do ostatniej z wymienionych gier, aczkolwiek, różni się od niej wielopoziomowymi arenami oraz bardziej zręcznościowym modelem zabawy. Paragon dostępny jest na konsoli PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.