Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 kwietnia 2016, 08:00

Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza tura otwartych beta-testów Paragon

Gra Paragon doczeka się w bardzo bliskiej przyszłości dwóch tur otwartych beta-testów - pierwsza rozpocznie się jeszcze dziś o godzinie 18:00 i zakończy 1 maja, druga zaś potrwa od 5 do 8 maja.

Początek długiego weekendu będzie dobrą okazją do wypróbowania Paragon. - Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza tura otwartych beta-testów Paragon - wiadomość - 2016-04-27
Początek długiego weekendu będzie dobrą okazją do wypróbowania Paragon.

Co prawda od 18 marca można przetestować w akcji Paragon – nową produkcję studia Epic Games (znanego z serii Gears of War oraz Unreal), jeśli jednak nie uśmiecha Wam się zakup jednego z tzw. Founder's Pack, zestawów zawierających przepustkę do usługi wczesnego dostępu, zapewne ucieszycie się na wiadomość, że już dziś wystartuje otwarta beta. To połączenie gry MOBA ze zręcznościówką będziecie mogli wypróbować w dwóch turach.

Pierwsza z nich rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończy 1 maja. Zagra w nie pierwsze 500 tysięcy osób (!), które zapisały się do beta-testów – tak duża liczba uczestników ma sprawdzić stabilność serwerów przy maksymalnym obciążeniu. Druga tura potrwa od 5 do 8 maja, a wezmą w niej udział wszyscy chętni, którzy zgłoszą się za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry do 1 maja. Jednocześnie gracze, którzy zapłacili za wczesny dostęp, na obu etapach będą zdobywać podwójne doświadczenie. Oczywiście przed rozpoczęciem testów warto sprawdzić niedawno ujawnione wymagania sprzętowe, a w przypadku wersji na PlayStation 4 połączyć konto na stronie studia z tym na PlayStation Network.

Podczas beta-testów gracze na PC i PlayStation 4 będą się mogli bawić razem. - Dziś o 18:00 rozpocznie się pierwsza tura otwartych beta-testów Paragon - wiadomość - 2016-04-27
Podczas beta-testów gracze na PC i PlayStation 4 będą się mogli bawić razem.

Przypomnijmy: zapowiedziany w listopadzie ubiegłego roku Paragon ma połączyć w sobie specyfikę gry typu MOBA z typowo zręcznościową rozgrywką. Na każdej mapie trafimy do pięcioosobowej drużyny, której zadaniem będzie zniszczenie bazy przeciwników. Pojawi się także możliwość rozwoju umiejętności swojej postaci. Pierwszy fragment rozgrywki z nowego projektu Epic Games został zaprezentowany w grudniu podczas imprezy PlayStation Experience, a nieco ponad miesiąc temu tytuł ukazał się w usłudze Wczesnego Dostępu. Tak wczesny start otwartych beta-testów jest więc pewną niespodzianką, zwłaszcza że twórcy jeszcze niedawno zapowiadali, że zaczną się one dopiero latem. Ostateczna wersja ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Paragon
  2. Graliśmy w Paragon – MOBA nowej generacji na Unreal Engine 4