Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 listopada 2015, 08:45

autor: Entelarmer

Epic Games zapowiada Paragon

Firma Epic Games ujawniła swoją kolejną grę, zatytułowaną Paragon. Produkcja ma ukazać się na początku 2016 roku na komputery PC.

Gdy w zeszłym miesiącu firma Epic Games rozesłała metalowe karty z nieznanym logiem oraz różnymi wariacjami hasła „You are invited for glory”, można było się domyślić, że wkrótce doczekamy się zapowiedzi kolejnej produkcji od twórców serii Gears of Wars. Dziś już wiemy, że owym projektem jest Paragon, aczkolwiek Epic nie zasypało nas szczegółami na temat tej gry. Jak na razie zaprezentowano jedną z postaci – wyposażonego w dwie mechaniczne ręce Twinblasta, co wskazuje, że znów znajdziemy się w świecie przyszłości. Nie ma za to żadnych informacji dotyczących rozgrywki poza tym, że na pewno nie zabraknie w niej strzelania.

Oprócz tego na oficjalnej stronie gry pojawiła się możliwość wyboru naszej motywacji do walki w formie haseł dobrze znanych ze wspomnianej akcji promocyjnej. Każda z nich pozwoli na odblokowanie innego ekwipunku dla tej postaci w nadchodzących betatestach – np. wybranie dumy poprawi zdolności naszego bohatera po otrzymaniu obrażeń, a niesława zwiększy obrażenia zadawane krwawiącym celom. Może to wskazywać na obecność elementów znanych z gier RPG, aczkolwiek równie dobrze mogą to być perki typowe dla FPS-ów. Więcej informacji zostanie zapewnie ujawnionych wraz z przedstawianiem kolejnych 4 postaci (znanych jako Steel, Sparrow, Dekker i Grux) w okresie od 12 listopada do 3 grudnia. Zapisy do wspomnianej bety są już otwarte na stronie gry, a gra ukaże się wyłącznie na PC na początku przyszłego roku.