Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2015, 13:49

Nietypowa akcja Epic Games promuje nową grę?

Firma Epic Games wysłała do wielu osób metalowe karty z nieznanym logiem, które zdają się wskazywać, że Epic zamierza zapowiedzieć swoją kolejną produkcję.

Co oznacza logo na kartach przesłanych przez Epic? - Nietypowa akcja Epic Games promuje nową grę? - wiadomość - 2015-10-13
Co oznacza logo na kartach przesłanych przez Epic?

Wygląda na to, że firma Epic Games, znana m.in. z serii Gears of War, w nietypowy sposób zapowiedziała swoją kolejną produkcję. Przynajmniej na to wskazują pojawiające się doniesienia (m.in. serwisu Game Informer) o przesłaniu przez Epic metalowych kart z nieznanym logiem oraz tekstem „You are invited for valor” (dosłownie „Jesteś zaproszony do chwały”). Tekst ma występować w 30 wariantach, różniących się jedynie ostatnim słowem. I to wszystko – żadnych tytułów, adresów strona ani innych wskazówek, które pozwoliłyby na jakiekolwiek spekulacje. Wiadomo było od dłuższego czasu, że Epic pracuje nie tylko nad darmową strzelanką Fortnite (wciąż znajdującą się w fazie zamkniętej alfy, wersję beta zapowiedziano na jesień tego roku) oraz Unreal Tournament. Czym jednak jest ten nowy projekt? Możemy tylko czekać, aż Epic podzieli się konkretnymi informacjami.

Firma Epic Games (początkowo Epic MegaGames) została założona w 1991 roku przez Tima Sweeney’a oraz Marka Reina i ma na swoim koncie takie hity, jak cykle Unreal oraz Gears of War. Jednak bardziej niż ze swoich produkcji, Epic znany jest z serii silników Unreal Engine, wykorzystywanych w wielu dużych produkcjach, takich jak Bioshock, Outlast czy serii Mass Effect.