Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2016, 10:12

autor: Góral

Paragon - zapowiedziano kolejny weekend z otwartymi beta-testami

W dniach 26-30 maja odbędzie się weekend z otwartą betą gry MOBA Paragon od studia Epic Games. Zabawa dostępna będzie na PC-tach i PlayStation 4. Aby się do niej załapać, wystarczy zarejestrować się na oficjalnej stronie produkcji.

Od kilku tygodni MOBA Paragon oferowana jest we wczesnym dostępie. By bawić się nową produkcją studia Epic Games, należy zakupić jeden z pakietów Founder’s Pack (najtańszy kosztuje 19,99 euro, czyli około 87 zł, a najdroższy 99,99 euro – około 440 zł). Na szczęście deweloper co jakiś czas organizuje otwarte beta testy – pierwsze z nich miały miejsce pod koniec kwietnia, a w przyszły weekend doczekamy się kolejnych. Akcja odbędzie się w dniach 26 – 30 maja i wezmą w niej udział wszystkie zainteresowane osoby, które zarejestrują się do 25 maja na oficjalnej stronie gry. Beta dostępna będzie zarówno w wersji na PC-ty, jak i konsolę PlayStation 4.

Feng Mao – jeden z dostępnych w grze bohaterów. - Paragon - w przyszłym tygodniu odbędą się weekendowe, otwarte beta testy - wiadomość - 2016-05-19
Feng Mao – jeden z dostępnych w grze bohaterów.
Paragon w skrócie:
  • MOBA TPP od studia Epic Games
  • Produkcja przeznaczona na konsolę PlayStation 4 i PC-ty
  • Kolejny weekend z otwartą betą odbędzie się w dniach 26 – 30 maja

Paragon zostało zapowiedziane w listopadzie 2015 roku, choć na pierwsze konkrety musieliśmy poczekać nieco dłużej. Tytuł wpisuje się w popularny nurt MOBA, reprezentowany przez słynne League of Legends, Dota 2 czy też Smite. Produkcji studia Epic Games najbliżej do ostatniej z wymienionych, gdyż akcja w niej również ukazywana jest z perspektywy TPP.

Ogólne założenia rozgrywki są takie same, jak u pozostałych przedstawicieli tego gatunku. Gracze wcielają się więc w rozmaitych herosów dysponujących unikalnymi zdolnościami, którzy toczą drużynowe boje, starając się zniszczyć „bazę” przeciwników. W walce pomagają wieżyczki obronne oraz postacie sterowane przez SI. Tytuł wyróżnia się wielopoziomowymi mapami, zręcznościowym sterowaniem, któremu bliżej do trzecioosobowych gier akcji niż klasycznych MOBA, oraz oczywiście oprawą graficzną stworzoną dzięki technologii Unreal Engine 4.

Pełna wersja produkcji ma się ukazać w tym roku na komputerach osobistych oraz konsoli PlayStation 4 i będzie dostępna za darmo.