Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 13 lipca 2011, 12:53

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Opis przejścia do gry Alpha Polaris

"Poradnik do gry Alpha Polaris zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty które powinny trafić do ekwipunku bohatera, pojawiające się w notesie dokumenty, a także rozwiązania zagadek."

Rune Knudsen, 28-leni biolog z Norwegii, trafia na stację badawczą Alpha Polaris. Ma prowadzić badania niedźwiedzi polarnych, ale na miejscu okazuje się, że co innego zaprząta umysły przebywających tam naukowców i zakłóca im sen...

Poradnik do gry Alpha Polaris zawiera szczegółowy opis przejścia gry wzbogacony licznymi obrazkami. Ponadto wymienione zostały przedmioty które powinny trafić do ekwipunku bohatera, pojawiające się w notesie dokumenty, a także rozwiązania zagadek. – „Kayleigh”

Poradnik - do gry Alpha Polaris

Poradnik znajduje się w Strefie Premium, na stronach WWW mogą przeglądać go posiadacze dowolnego abonamentu GRY-OnLine. Pełna wersja poradnika do gry Alpha Polaris w formacie PDF dostępna jest na stronie poradniki.gracza.pl oraz dla posiadaczy aktywnego abonamentu MayClub.

Alpha Polaris - poradnik za SMS