Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 grudnia 2017, 21:06

autor: godrikus

Odliczanie do 2018 roku w sklepie Xbox Games – ponad 650 gier na wyprzedaży

Większość największych graczy na rynku ruszyła już ze swoimi wyprzedażami wieńczącymi rok. Przyszła pora na Microsoft. W sklepie Xbox Games można odnaleźć ponad 650 przecenionych produkcji, a w ramach odliczania do nowego roku każdego dnia ma pojawiać się jedna specjalna okazja.

Microsoft swoją wyprzedażą staje do godnej walki z ofertami na PlayStation Store. - Odliczanie do 2018 roku w sklepie Xbox Games – ponad 650 gier na wyprzedaży - wiadomość - 2017-12-22
Microsoft swoją wyprzedażą staje do godnej walki z ofertami na PlayStation Store.

Wcześniej informowaliśmy o rozpoczęciu wielkiej styczniowej wyprzedaży przez firmę Sony w ich PlayStation Store. Teraz przyszedł czas na Microsoft, który rozpoczął swoje „Odliczanie do 2018” – promocję, w której poza ponad 650 przecenionymi produkcjami, codziennie będzie pojawiała się jedna szczególnie atrakcyjna oferta. Dzisiaj jest to Halo Wars 2 w standardowym wydaniu. Grę można dostać za 100 zł (o połowę taniej niż regularne 199,99 zł), a abonenci Xbox Live Gold mogą liczyć na dodatkowe 10% zniżki, dzięki czemu cena spada do 80 zł. Posiadacze Golda mogą zresztą liczyć na większe upusty w przypadku większości pozostałych pozycji na wyprzedaży. W związku z tym przypominamy, że jeszcze przez 14 dni obowiązywać będzie promocja, w ramach której za złotówkę można zakupić miesięczny złoty abonament, a także Xbox Game Pass, gwarantujący dostęp do biblioteki ponad 100 produkcji.

Wszystkie promocje możecie przeglądać pod tym adresem. My wybraliśmy dla Was kilkanaście naszym zdaniem najciekawszych propozycji na Xboksa One, które prezentujemy poniżej (niższe ceny dotyczą posiadaczy abonamentu Gold). Warto zaznaczyć, że posiadacze Xboksów 360 też znajdą coś dla siebie.

Najciekawsze oferty „Odliczania do 2018”

Poniżej możecie zobaczyć filmik promujący tegoroczną wyprzedaż: