Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2017, 14:30

autor: Góral

Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za złotówkę

Microsoft sprzedaje miesięczne subskrypcje Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za 1 zł. Promocja potrwa przez kilkanaście dni.

Xbox Game Pass, czyli miesięczny dostęp do ponad 100 gier za 1 zł (na razie). - Xbox Live Gold i Xbox Game Pass za złotówkę - wiadomość - 2017-11-15
Xbox Game Pass, czyli miesięczny dostęp do ponad 100 gier za 1 zł (na razie).

Kilka dni temu firma Microsoft ujawniła plany związane z promocjami szykowanymi z okazji czarnego piątku. Atrakcje miały rozpocząć się jutro, 16 listopada, ale najwyraźniej postanowiono wystartować z nimi nieco wcześniej. Już teraz możecie bowiem nabyć miesięczną subskrypcję Xbox Live Gold za 1 zł. Jest to pełnoprawny abonament dający dostęp do wszystkich korzyści płynących z „golda” – można się bawić w multiplayerze, korzystać ze specjalnych zniżek oraz zaopatrzyć w gry dostępne w ramach Games with Gold.

To jednak nie wszystko, gdyż również za 1 zł otrzymacie miesięczny abonament Xbox Game Pass. Zapewnia on dostęp do ponad 100 produkcji, które możecie ogrywać do woli, dopóki opłacacie subskrypcję. Wśród oferowanych tytułów znajdują się m.in. Sunset Overdrive, Mad Max, Halo 5: Guardians i ReCore.

Obie promocje obowiązują do 28 listopada i są skierowane do osób, które nie korzystają jeszcze z usług – nie da się wykupić „na zapas”. Pamiętajcie też, 17 listopada ma się rozpocząć wielka wyprzedaż cyfrowych wersji gier na konsole Xbox One i Xbox 360. Ponadto przecenione mają być konsole, pady i pudełkowe wersje produkcji, aczkolwiek nie wiemy, jak to będzie wyglądać w naszym kraju. Niemniej, jeżeli chcecie kupić sprzęt lub gry, to wstrzymajcie się jeszcze chwilę.