Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 marca 2021, 11:28

Miasto z Obliviona odtworzone w No Man's Sky

Jeden z fanów No Man's Sky i Obliviona postanowił odtworzyć w grze studia Hello Games znaną lokację z The Elder Scrolls IV. Mowa oczywiście o Cesarskim Mieście.

W SKRÓCIE:
  1. Jeden z graczy No Man’s Sky postanowił stworzyć w grze replikę Ceserskiego Miasta z TES IV: Oblivion.
  2. Efekt zachwycił szefa studia Hello Games - Seana Murraya.

No Man’s Sky jest jednym z nielicznych tytułów, które mimo fatalnej premiery ostatecznie uratowały swoją twarz i dzięki wsparciu ze strony dewelopera wyszły na prostą. Od momentu debiutu w 2016 roku produkcja studia Hello Games otrzymała kilka darmowych rozszerzeń, które wprowadziły m.in. opcję budowania własnych baz.

To pozwoliło zaangażowanym graczom na tworzenie własnych struktur, które często imponują rozmachem. Jedną z takich budowli jest odwzorowane w No Man’s Sky Cesarskie Miasto z The Elder Scrolls IV: Oblivion. Boid Gaming pochwalił się swoim dziełem, czym wprawił w zachwyt szefa studia Hello Games - Seana Murraya.

Autor na swoim kanale w serwisie YouTube przygotował także materiał wideo, który zabiera widza na krótką wycieczkę po Cesarskim Mieście gdzieś w odległej galaktyce. Stosowny materiał znajdziecie na końcu tej wiadomości.

No Man’s Sky dostępne jest na PC, PS4, Xboksie One i Series X|S oraz PlayStation 5. Jeśli posiadacie wersję gry na konsole poprzedniej generacji, to bez dodatkowych opłat możecie skorzystać z ulepszenia i pobrać edycję na PS5 oraz Xboksa Series X|S.

  1. Oficjalna strona gry No Man’s Sky
  2. No Man’s Sky po 2 latach - recenzja aktualizacji NEXT
  3. No Man’s Sky - poradnik do gry