Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2011, 13:24

autor: Hed

Nowy patch do Mortal Kombat naprawia irytujące błędy

Twórcy Mortal Kombat wypuścili nowego patcha, który podobno naprawia najpoważniejsze błędy w grze. Po zainstalowaniu łatki nie powinniśmy mieć problemów z „desynchronizacją”. Ekipa z NetherRealm Studios zajęła się też podrasowanie systemu walki i próbą zbalansowania postaci.

Studio NetherRealm wypuściło sporą łatkę do gry Mortal Kombat, która podobno naprawia kilka poważniejszych błędów, psujących zabawę graczom od tygodni. Jednym z nich jest komunikat o „desynchronizacji”, pojawiający się po wybraniu pewnych wariantów kostiumów postaci. Tego typu przypadłość możemy podobno uznać za relikt przeszłości.

Najnowszy patch do Mortal Kombat nie tylko naprawia powyższe irytujące niedopatrzenie, ale też przynosi wiele zmian w zakresie zbalansowania poszczególnych postaci. Twórcy postarali się też o poprawienie kilku aspektów mechaniki walki oraz uczynienie gry stabilniejszą. Pełną listę wszystkich modyfikacji i poprawek znajdziecie na oficjalnym forum producenta.

Mortal Kombat to tegoroczna odsłona znanej serii bijatyk, za którą odpowiada Ed Boon i jego koledzy z NetherRealm Studios. Sama produkcja zebrała bardzo wysokie oceny w recenzjach i sprzedaje się świetnie (naszą opinię poznacie w tym miejscu). Gra doczekała się też kilku DLC – jedno z nich wprowadza postać Freddiego Kruegera.

  1. Recenzja Mortal Kombat