Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 27 lipca 2009, 08:15

Nowości w serii TOPSELLER w sprzedaży

CD Projekt z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępnych już jest sześć nowych, doskonałych gier z serii TOPSELLER. Wśród najnowszych tytułów, każdy miłośnik wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie. Nowości w serii to:

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

CD Projekt z przyjemnością informuje, że w sprzedaży dostępnych już jest sześć nowych, doskonałych gier z serii TOPSELLER. Wśród najnowszych tytułów, każdy miłośnik wirtualnej rozrywki znajdzie coś dla siebie. Nowości w serii to:

Dungeon Lords – gra fantasy łącząca elementy klasycznego RPG z dynamiczną akcją w pełnym 3D. Olbrzymi świat gry pozwola nam przemierzać miasta i wioski, zamki, groty, skute lodem tereny, kopalnie i wiele innych ciekawych lokacji. Dodatkowym atutem gry jest unikalny system walki oraz szeroki arsenał oręża.

Heroes of Might and Magic V: Dzikie Hordy – samodzielny dodatek do jednej z najpopularniejszych gier wszech czasów. W Dzikich Hordach poprowadzimy potężną armię Orków mającą w swych szeregach m.in. gobliny, cyklopy i latające monstra Pao-kai.

Legendary – mroczna gra akcji FPP, w której wcielamy się w postać Charlesa Deckarda, złodzieja dzieł sztuki. W czasie jednej ze swych nielegalnych akcji Deckard nieświadomie narusza zabezpieczenia legendarnego artefaktu, Puszki Pandory.

everwinter Nights 2 – wielki powrót do świata Zapomnianych Krain - największego uniwersum stworzonego w ramach systemu fabularnego Dungeons & Dragons. Seria Neverwinter Nights to bezpośredni spadkobierca tak wspaniałych tytułów jak Baldur's Gate, czy Icewind Dale.

Warhammer 40,000: Dawn of War – Soulstorm – oficjalne, samodzielne rozszerzenie do gry Warhammer 40,00: Dawn of War. Gra oferuje dwie nowe rasy, nowe jednostki, niespotykane dotąd umiejętności, jak walka w powietrzu oraz aż 4 nowe światy, na których toczy się gra.

Zeno Clash – niezwykle dynamiczna i brutalna gra akcji FPP, osadzona w surrealistycznym świecie punk fantasy. Doskonale skonstruowany system walki wręcz, możliwość korzystania z nietypowych broni i odjechana, zaskakująca fabuła zapewniają wiele godzin doskonałej rozrywki.

Wszystkie nowości w serii TOPSELLER ukażą dostępne są w sugerowanej cenie 49,99 zł.