Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 lipca 2011, 08:48

autor: Sarge

Nowe screeny z gry rajdowej WRC 2

W sieci wylądowały nowe screeny z gry rajdowej WRC 2. Tytuł zadebiutuje na rynku w październiku bieżącego roku.

Firma Black Bean Games ujawniła nowe screeny z wyścigów samochodowych WRC 2. Dzięki temu możemy zaobserwować ewentualne poprawki w oprawie graficznej względem wydanego w zeszłym roku pierwowzoru.

Nowe screeny z gry rajdowej WRC 2 - ilustracja #1

Wspomniane obrazki prezentują kilka tras osadzonych w różnych środowiskach, z samochodem rajdowym MINI Cooper WRC w roli głównej. Przypomnijmy, że według ostatnio ujawnionego planu wydawniczego firmy Ubisoft, gra zadebiutuje na europejskim rynku 7 października i ukaże się na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz PC. W naszym kraju zostanie wydana przez Galapagos Interactive w polskiej wersji językowej (napisy).

W WRC 2 przyjdzie nam toczyć zmagania na 90 odcinkach specjalnych zlokalizowanych w 15 zróżnicowanych lokacjach. Twórcy oddadzą nam do dyspozycji samochody podzielone na 9 kategorii – wliczając w to pojazdy z lat 60. ubiegłego wieku, aż po najnowsze modele WRC. W porównaniu do poprzedniej części studio Milestone zapowiada sporo poprawek, w tym odświeżony tryb Kariery oraz 16-osobowy multiplayer w sieci.

Nowe screeny z gry rajdowej WRC 2 - ilustracja #2
Nowe screeny z gry rajdowej WRC 2 - ilustracja #3
Nowe screeny z gry rajdowej WRC 2 - ilustracja #4
Nowe screeny z gry rajdowej WRC 2 - ilustracja #5