Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 08:10

autor: Sarge

Niższa cena i nowe gry w serii Platynowa Kolekcja

W Polsce zadebiutowała odświeżona wersja serii Platynowa Kolekcja, pozwalającej zakupić starsze gry nieco taniej. Tytuły wchodzące w jej skład doczekały się trwałej obniżki ceny oraz nowego wyglądu okładki. Do serii dodano także siedem kolejnych produkcji.

Firma CD Projekt wprowadziła na polski rynek kolejne gry w ramach Platynowej Kolekcji. Seria doczekała się jednocześnie trwałej obniżki ceny oraz nowego wyglądu okładki.

Zaczynając od dziś, za tytuły oznaczone logiem Platynowej Kolekcji zapłacimy 59,99 złotych – o 10 złotych mniej niż do tej pory. Należy pamiętać o tym, że jest to cena detaliczna ustalona przez dystrybutora, a więc wybrane sklepy mogą zdecydować się na jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę.

Niższa cena i nowe gry w serii Platynowa Kolekcja - ilustracja #1

Z okazji wprowadzenia nowego wydania Platynowej Kolekcji, firma CD Projekt przygotowała także odmieniony projekt okładki dla produkcji wchodzących w skład serii. Według rodzimego dystrybutora, opakowanie nawiązuje do tego sprzed kilku lat, zachowując jednocześnie nowoczesny styl.

Dzisiaj seria wzbogaciła się o siedem tytułów w polskiej wersji językowej:

  1. Aliens vs Predator;
  2. Arcania: Gothic 4;
  3. Empire: Total War;
  4. Król Artur Złota Edycja;
  5. Metro 2033;
  6. Napoleon: Total War;
  7. Two Worlds II.

Zgodnie ze standardami Platynowej Kolekcji, oprócz samej gry i instrukcji, w pudełku znajdziemy także drukowany poradnik. Powyżej możecie oglądać projekt nowej okładki na przykładzie strzelaniny Metro 2033.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy CD Projekt