Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2011, 08:10

autor: Sarge

Niższa cena i nowe gry w serii Platynowa Kolekcja

W Polsce zadebiutowała odświeżona wersja serii Platynowa Kolekcja, pozwalającej zakupić starsze gry nieco taniej. Tytuły wchodzące w jej skład doczekały się trwałej obniżki ceny oraz nowego wyglądu okładki. Do serii dodano także siedem kolejnych produkcji.

Firma CD Projekt wprowadziła na polski rynek kolejne gry w ramach Platynowej Kolekcji. Seria doczekała się jednocześnie trwałej obniżki ceny oraz nowego wyglądu okładki.

Zaczynając od dziś, za tytuły oznaczone logiem Platynowej Kolekcji zapłacimy 59,99 złotych – o 10 złotych mniej niż do tej pory. Należy pamiętać o tym, że jest to cena detaliczna ustalona przez dystrybutora, a więc wybrane sklepy mogą zdecydować się na jeszcze bardziej atrakcyjną ofertę.

Niższa cena i nowe gry w serii Platynowa Kolekcja - ilustracja #1

Z okazji wprowadzenia nowego wydania Platynowej Kolekcji, firma CD Projekt przygotowała także odmieniony projekt okładki dla produkcji wchodzących w skład serii. Według rodzimego dystrybutora, opakowanie nawiązuje do tego sprzed kilku lat, zachowując jednocześnie nowoczesny styl.

Dzisiaj seria wzbogaciła się o siedem tytułów w polskiej wersji językowej:

  1. Aliens vs Predator;
  2. Arcania: Gothic 4;
  3. Empire: Total War;
  4. Król Artur Złota Edycja;
  5. Metro 2033;
  6. Napoleon: Total War;
  7. Two Worlds II.

Zgodnie ze standardami Platynowej Kolekcji, oprócz samej gry i instrukcji, w pudełku znajdziemy także drukowany poradnik. Powyżej możecie oglądać projekt nowej okładki na przykładzie strzelaniny Metro 2033.

  1. Oficjalna strona internetowa firmy CD Projekt
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.