Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 05:45

Nie śpij - oglądaj z nami The Game Awards 2022 [Aktualizacja - podsumowanie]

The Game Awards 2022 tuż, tuż – oglądaj razem z nami pokaz prowadzony przez Geoffa Keighleya i daj sobie szansę na wygranie Steam Decka.

Źródło fot. The Game Awards.
i

Aktualizacja

The Game Awards 2022 za nami – wydarzenie przyniosło masę trailerów, gameplayów oraz informacji. Najważniejsze wiadomości z dzisiejszej gali znajdziecie poniżej. Kolejnej porcji spodziewajcie się w ciągu dnia.

Oryginalna wiadomość

Już za kilka godzin odbędzie się gala The Game Awards 2022, podczas której poznamy najlepsze gry minionych dwunastu miesięcy – GRYOnline.pl, tak jak inne serwisy należące Grupy Webedia, znalazło się w panelu przyznającym nagrody – oraz zobaczymy gameplaye i trailery wielu nadchodzących produkcji. Pokaz poprowadzi znany branżowy prezenter Geoff Keighley. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 1:30 w nocy czasu polskiego.

Niewątpliwie jest to późna pora, lecz jeśli nie musicie wstawać skoro świt, zachęcamy Was do wspólnego obejrzenia tegorocznej gali. Wiemy na pewno, że zostaną na niej zaprezentowane takie gry jak Star Wars Jedi: Survivor, Tekken 8, Baldur's Gate III, Destiny 2: Upadek Światła, Final Fantasy XVI oraz remake Dead Space. Ponadto istnieje duże prawdopodobieństwo, iż zobaczymy także Diablo IV czy nowego Crasha Bandicoota. Atrakcji zatem nie zabraknie.

Wszelkie potwierdzone informacje, jak również pogłoski i spekulacje odnośnie gier, które zostaną zademonstrowane dziś w nocy, zebraliśmy w poniższej wiadomości.

Galę The Game Awards 2022 obejrzycie m.in. w serwisach YouTube (odnośnik powyżej) oraz Twitch. Ponadto przypominam, że będzie ona transmitowana także przez Steam.tv – widzowie, którzy zdecydują się na ten stream, otrzymają szansę wygrania Steam Decka. Szczegóły opisaliśmy tutaj. Wydarzenie potrwa około 2,5 godziny.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej