Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 04:45

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Piękny cinematic z Diablo 4 potwierdza datę debiutu

Najnowszy zwiastun Diablo IV ujawnił datę premiery gry. Znamy też dokładną zawartość poszczególnych edycji produkcji.

Źródło fot. diablo4.blizzard.com
i

Na dzisiejszej gali The Game Awards 2022 zaprezentowano nowy, klimatyczny zwiastun kinowy Diablo IV. Co prawda nie przedstawia on gameplayu, ale ujawnia za to dokładną datę premiery produkcji. Najnowsze Diablo ukaże się 6 czerwca 2023 roku. Do tego czasu nacieszcie swoje oczy trailerem poniżej.

Ponadto od dzisiaj można zamówić Diablo IV w przedsprzedaży. Wiemy też, co dokładnie będą zawierać poszczególne edycje gry – nieco różni się to od ostatniego przecieku. Poza bonusami przytoczonymi przez Toma Hendersona za zakup Edycji Standardowej otrzymamy skrzydła Inariusa oraz jego murloka do Diablo III. Ponadto zawartość do Diablo Immortal z Edycji Deluxe i Ultimate ma nazwę Umber Winged Darkness, a zamiast pancerza z wycieku w Diablo IV otrzymamy zbroję na wierzchowca Hellborn Carapace. Dokładną rozpiskę zawartości poszczególnych edycji zobaczycie pod tym linkiem.

Edycja Standardowa Diablo IV kosztuje 69,99 euro, Digital Deluxe 89,99 euro, Ultimate zaś 99,99 euro. Gra wyjdzie na PS4, PS5, Xboxy One, Xboxy Series X/S oraz PC-ty.

  1. Diablo IV – oficjalna strona gry