Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 05:02

Idris Elba obok Keanu Reevesa w Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Jedną z ostatnich atrakcji gali The Game Awards 2022 był nowy trailer DLC Phantom Liberty do Cyberpunka 2077. Zaprezentowano w nim postać, w którą wcieli się aktor Idris Elba.

Źródło fot. CD Projekt Red.
i

Gdy wydawało się, że gala The Game Awards 2022 już niczym nie zaskoczy, zademonstrowano nowy zwiastun Phantom Liberty – nadchodzącego DLC do Cyberpunka 2077. V i Johnny Silverhand poznają w nim agenta Salomona Reeda, pomagającego im w historii szpiegowskiej, w którą się wplątali. Świeży trailer możecie obejrzeć poniżej.

Co istotne, pod koniec wideo wyjawiono, że w postać Salomona Reeda wcieli się aktor Idris Elba – doskonale znany z tytułowej roli w serialu Luther czy choćby z filmu Mroczna Wieża. Będzie to kolejne „duże” nazwisko w obsadzie Widma wolności. Do swojej roli powróci bowiem Keanu Reeves, a Sasha Grey (właśc. Marina Ann Hantzis) poprowadzi audycję radiową.

O samym DLC nie dowiedzieliśmy się jednak niczego nowego. Dla przypomnienia dodam, że ma się ono ukazać na PC, PS5 i XSX/S w 2023 roku.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej