Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 02:52

Judas wygląda jak BioShock na sterydach, zobacz zwiastun

Zapowiedzi nadchodzących gier na gali The Game Awards 2022 oprócz nowości przyniosły także wiele tytułów, które po pierwszej sekundzie zwiastunu wydają się być znajome. Tak było z Judas studia Ghost Story, który zapowiada się na duchowego następcę BioShocka.

Źródło fot. Steam
i

Gala The Game Awards 2022 oprócz wyłonienia najlepszych osiągnięć branży gier minionego roku jest szansą do ukazania nadchodzących tytułów. Z tej okazji skorzystało między innymi studio Ghost Story z Kenem Levine’em na czele, znanym z kultowej serii BioShock.

Gra Judas, której trailer został właśnie zaprezentowany, stylem graficznym i mechanikami łudząco przypomina poprzednie tytuły dewelopera. Tytuł postawi gracza w roli rozbitka odkrywającego zmechanizowany świat zmierzający ku zagładzie.

Trailer zwieńczony został słowami „napraw, co zepsułeś”, zachęcając przy tym do dodawania gry do listy życzeń na Steamie. Data premiery nie została jeszcze podana, jednak wiemy, że w Judas zagramy na konsolach PlayStation 5, Xbox Series S/X oraz na PC (Steam i Epic Games Store).

Sonia Selerska

Sonia Selerska

Swoją przygodę z zawodowym pisaniem dla GRYOnline.pl rozpoczęła w 2022 roku, ale od zawsze interesowała się wszelkimi formami słowa pisanego. Studentka kierunku Film i Multimedia na specjalizacji Tworzenie Gier Wideo, głęboko śledzi zacierającą się granicę między tymi dwoma światami. Czasami wstydliwie docenia przerost formy nad treścią. W przypadku mediów częściej niż rzadziej wchodzi w skrajności; nigdy nie może wybrać między filmami dokumentalnymi i horrorami a cozy grami, symulatorami życia i animacjami. Częściej niż przy tytułach AAA znajdziecie ją przy oldskulowych konsolach i perełkach indie. Wolny czas poświęca swojej miłości do mody i szeroko pojętej sztuki. Uważa, że fabuła to najważniejszy element gry, a najlepsze historie to te, które czerpią z życia codziennego.

więcej