Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2022, 04:32

The Lords of the Fallen na pierwszym trailerze na silniku gry

Na The Game Awards 2022 zaprezentowany został trailer na silniku gry z The Lords of the Fallen.

Źródło fot. CI Games
i

Podczas gali The Game Awards 2022 zaprezentowany został gameplay trailer gry The Lords of the Fallen. To pierwszy materiał prezentujący w akcji produkcję studia Hexworks. Właścicielem zespołu, a zarazem wydawcą gry jest firma CI Games.

Zaprezentowany materiał pokazuje mroczny świat gry, dając nam niewielki wgląd w walkę. Dodatkowo za sprawą filmu mamy okazję zobaczyć, jak na wrażenia wizualne wpływa fakt, że produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 5.

Akcja tytułu rozegra się tysiąc lat po wydarzeniach znanych z Lords of the Fallen. Podczas zabawy wcielimy się w samodzielnie wykreowanego bohatera i będziemy eksplorować ogromny otwarty świat, podzielony na krainy żywych i umarłych. Na naszej drodze stanie wielu przeciwników, w tym potężni bossowie.

The Lords of the Fallen jest rebootem produkcji z 2014 roku. Tytuł został zapowiedziany podczas targów gamescom 2022. Otrzymaliśmy wówczas trailer i obietnicę, że do końca roku zobaczymy gameplay. Jak widać, CI Games dotrzymało słowa – choć nie pokazało za wiele tej rozgrywki.

The Lords of the Fallen zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S w 2023 roku.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej