Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 07:35

autor: AlexB

Nie rozpoczęto jeszcze produkcji The Elder Scrolls VI

Wszystko wskazuje na to, że na nową główną odsłonę serii The Elder Scrolls przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Jak zdradził Pete Hines, specjalista od marketingu w firmie Bethesda, nadal nie rozpoczęła się produkcja „szóstki”.

W zeszłym roku przedstawiciele firmy Bethesda dawali graczom jasno do zrozumienia, że The Elder Scrolls VI, czyli kolejna główna odsłona popularnej serii RPG-ów, nie zadebiutuje na rynku zbyt prędko. Mimo to jednak wielu graczy wierzyło, że podczas tegorocznych targów E3 gigant z Rockville zrobi niespodziankę i ujawni szczegóły na temat tej produkcji. Lecz konferencja Bethesdy nadeszła i jedynymi grami związanymi z uniwersum The Elder Scrolls, jakie się na niej pojawiły, były Skyrim na Switcha, karcianka The Elder Scrolls: Legends oraz dodatek Morrowind do The Elder Scrolls Online. Fani uniwersum nie kryli lekkiego rozczarowania.

Przed The Elder Scrolls VI pojawią się jeszcze dwa duże tytuły ze stajni Bethesdy. - Nie rozpoczęto jeszcze produkcji The Elder Scrolls VI  - wiadomość - 2017-06-14
Przed The Elder Scrolls VI pojawią się jeszcze dwa duże tytuły ze stajni Bethesdy.

Dziś Pete Hines, specjalista od marketingu w firmie Bethesda, wypowiedział się na temat „szóstki”. Nie miał jednak do przekazania zbyt dobrych wieści. Podczas rozmowy z Geoffem Keighleyem, gospodarzem programu YouTube Live at E3, zdradził on, że The Elder Scrolls VI nie jest jeszcze nawet w fazie produkcji. Co więcej, na liście największych priorytetów firmy tytuł ten zajmuje dopiero trzecie miejsce. Pełen wywiad, w którym poruszane są również tematy dotyczące The Evil Within 2, Dishonored: Death of the Outsider oraz Wolfenstein II: The New Colossus, można obejrzeć poniżej.

Hines potwierdził tym samym zeszłoroczne informacje, według których zanim Bethesda przystąpi do głównych prac nad The Elder Scrolls VI, wyda dwie duże gry AAA, skalą porównywalne do Skyrima oraz Fallouta 4. Jak tłumaczy przedstawiciel firmy, wszystkie wysiłki deweloperów skupiają się właśnie na tych produkcjach (czymkolwiek by one nie były) oraz projektach pobocznych, pokroju Skyrima na urządzenia VR.

Czy The Elder Scrolls VI będzie równie popularne co Skyrim? - Nie rozpoczęto jeszcze produkcji The Elder Scrolls VI  - wiadomość - 2017-06-14
Czy The Elder Scrolls VI będzie równie popularne co Skyrim?

Niewątpliwie The Elder Scrolls VI rozpala wyobraźnię wielu graczy na całym świecie. Jak dokładnie będzie wyglądała ta gra? W które rejony krainy Tamriel przeniesie nas ona tym razem? Co wniesie do serii i uniwersum? Na odpowiedzi na te pytania przyjdzie nam niestety jeszcze trochę poczekać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Elder Scrolls VI

The Elder Scrolls VI