Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 11:57

autor: AlexB

Titanfall 2 - rozpoczął się darmowy tydzień

Wystartował darmowy tydzień z grą Titanfall 2. Do niedzieli 18 czerwca każdy posiadacz PC, PlayStation 4 i Xboksa One może pobrać wersję trial tytułu, zawierającą dwie misje z kampanii dla pojedynczego gracza oraz pełen tryb wieloosobowy

Premiera Titanfall 2, która miała miejsce 28 października ubiegłego roku, nie należała do specjalnie udanych. Choć kontynuacja popularnej strzelaniny sieciowej od studia Respawn Entertainment zyskała przychylne opinie w mediach branżowych, między innymi z powodu niezbyt korzystnej daty debiutu (w tym samym okresie wyszły również Battlefield 1 oraz Call of Duty: Infinite Warfare) nie sprzedała się zbyt dobrze. Firma Electronic Arts, wydawca gry, nie spisała jej jednak na straty i nadal stara się zachęcić potencjalnych odbiorców do zakupienia tego tytułu. Jak podało studio Respawn Entertainment na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, właśnie rozpoczął się darmowy tydzień z Titanfall 2. Do niedzieli 18 czerwca można ściągnąć wersję trial tytułu, zawierającą dwie misje z kampanii dla pojedynczego gracza oraz pełen tryb wieloosobowy. Jest ona dostępna na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Aby uzyskać do niej dostęp, wystarczy kliknąć na poniższe linki:

Warto przypomnieć, że to nie pierwsza taka akcja związana z Titanfall 2. Pod koniec marca miał miejsce darmowy weekend z tą grą.

Do 18 czerwca każdy może się przekonać, czy warto kupić pełną wersję Titanfall 2. - Titanfall 2 - rozpoczął się darmowy tydzień - wiadomość - 2017-06-13
Do 18 czerwca każdy może się przekonać, czy warto kupić pełną wersję Titanfall 2.

Można zadać sobie pytanie, czy jest sens kupować grę, zwłaszcza nastawioną w dużej mierze na rozgrywkę sieciową, która nie cieszy się zbytnią popularnością? Zawsze istnieje niebezpieczeństwo, że producent pozostawi graczy samym sobie. Według obietnic studia Respawn Entertainment nie ma się jednak czego obawiać. Titanfall 2 ma być regularnie uzupełniany i aktualizowany, przynajmniej w najbliższym czasie. Pod koniec czerwca zadebiutują cztery nowe mapy i trzy modele Tytanów. W planach twórców jest również wprowadzenie nowych trybów rozgrywki, frakcji oraz opcji prywatnych serwerów. Szczegóły na ten temat nie są jednak na razie znane.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Titanfall 2

Titanfall 2