Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2016, 09:36

autor: Góral

Przed The Elder Scrolls VI dostaniemy dwie duże gry o skali Skyrima i Fallouta 4

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że na The Elder Scrolls VI poczekamy jeszcze długo, ale wcześniej dostaniemy dwa duże projekty. Pete Hines, odpowiedzialny w Bethesdzie za PR, stwierdził, że będą to bardzo duże gry, mniej więcej tej samej skali, co Skyrim i Fallout 4.

Dwa dni temu pisaliśmy o planach firmy Bethesda Softworks, która przed wypuszczeniem The Elder Scrolls VI wyda dwa inne projekty. Część osób miała nadzieję, że może chodzić o jakieś mniejsze gry, ewentualnie dodatki, ale nic z tego, gdyż Pete Hines, odpowiedzialny u wydawcy za PR, doprecyzował wcześniejszy komunikat Todda Howarda (reżyser i producent wykonawczy w Bethesda Game Studios), ujawniając, że: „mówimy o dużych grach pokroju Skyrima i Fallouta 4”. Tego typu projekty powstają latami, więc The Elder Scrolls VI to mocno odległa przyszłość. Pewnym pocieszeniem jest fakt, że gra już powstaje, ale obecnie wydaje się, że firma ma jedynie ogólny zarys, pomysł, gdyż jak stwierdził sam Howard, przed deweloperem jeszcze długa droga.

Fanom serii pozostaje więc na razie cieszyć się jedynie z nadchodzącego remastera The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition i karcianki The Elder Scrolls: Legends oraz cały czas rozwijanego MMORPG The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited.

The Elder Scrolls V: Skyrim pozostanie ostatnią główną odsłoną serii The Elder Scrolls przez kilka najbliższych lat. - Przed The Elder Scrolls VI dostaniemy dwie duże gry o skali Skyrima i Fallouta 4 - wiadomość - 2016-06-15
The Elder Scrolls V: Skyrim pozostanie ostatnią główną odsłoną serii The Elder Scrolls przez kilka najbliższych lat.

The Elder Scrolls to słynna seria gier RPG z otwartym światem. Pierwsza odsłona cyklu, zatytułowana The Elder Scrolls: Arena ukazała się przeszło 20 lat temu, a dokładniej pisząc w 1994 roku. Od tamtej pory doczekaliśmy czterech kolejnych pełnoprawnych części oraz dodatków do niektórych z nich. Nadchodzące The Elder Scrolls: Skyrim Special Edition będzie odświeżoną wersją wydanego w 2011 roku Skyrima. Produkcja ukaże się 28 października bieżącego roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz PC-tach. W przypadku ostatniej z wymienionych platform sprzętowych, posiadacze oryginalnego wydania, którzy zakupili wszystkie dodatki, otrzymają nową edycję za darmo. To samo spotka właścicieli The Elder Scrolls: Skyrim – Legendary Edition.