Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 21:30

autor: Entelarmer

Bethesda wyda dwa duże projekty przed The Elder Scrolls VI

Todd Howard z Bethesdy wypowiedział się na temat powstania The Elder Scrolls VI. W rozmowie z Geoffem Keighleyem ujawnił, że firma zamierza stworzyć "dwa inne duże tytuły" przed zabraniem się za szóstą odsłonę uwielbianego cyklu cRPG.

Fani legendarnej serii The Elder Scrolls nie mogą narzekać na brak nowych informacji o ich ulubionej serii cRPG. W trakcie targów E3 nie tylko potwierdzono odświeżoną edycję genialnego The Elder Scrolls V: Skyrim, ale też pokazano zwiastun trybu fabularnego karcianki Elder Scrolls: Legends oraz zapowiedziano wprowadzenie nowego systemu skalowania poziomu w The Elder Scrolls: Online. Nie da się jednak ukryć, że miłośnicy Starszych zwojów liczyli przede wszystkim ujawnienie szóstej dużej odsłony serii. Niestety, Todd Howard z Bethesda Game Studio ostatecznie rozwiał te nadzieje. Jak twierdzi Pete Hines, odpowiedzialny w firmie Bethesda za marketing oraz public relations, Howard ujawnił w trakcie rozmowy z Geoffem Keighleyem, że przed rozpoczęciem prac nad szóstym TES-em firma zamierza skupić się na „dwóch innych dużych projektach”. Nie podał żadnych szczegółów na ich temat, niemniej wygląda na to, że potencjalne The Elder Scrolls VI nie pojawi się w ciągu najbliższych kilku lat.

Skyrim jeszcze przez długi czas będzie ostatnią odsłoną kultowego cyklu cRPG. - Bethesda wyda dwa duże projekty przed The Elder Scrolls VI - wiadomość - 2016-06-13
Skyrim jeszcze przez długi czas będzie ostatnią odsłoną kultowego cyklu cRPG.