Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 21:23

ARK: Survival Evolved na E3 2016 - dwie oficjalne modyfikacje oraz nowy, ogromny dinozaur

Studio Wildcard wzięło udział w konferencji PC Gaming Show podczas E3 2016 i zaprezentowało nową zawartość do ARK: Survival Evolved. Są nią dwie oficjalne modyfikacje oraz aktualizacja z największym w grze dinozaurem.

Podczas trwającej konferencji PC Gaming Show na targach E3 2016 studio Wildcard, twórcy ARK: Survival Evolved, zaprezentowali nową zawartość, jaka już wkrótce pojawi się w grze. W pierwszym materiale pokazano nową lokację, lasy Redwood, charakteryzujące się bardzo wysokimi, masywnymi drzewami, które – ze względu na fakt, że są praktycznie niezniszczalne – stanowią idealną podstawę dla wysoko zawieszonych kryjówek. Co jednak ciekawsze, wraz z obszarem tym do gry wkroczy Titanosaur – zdecydowanie największy dinozaur, jakiego mieliśmy okazję do tej pory oglądać w ARK: Survival Evolved. Jego poskromienie nie będzie proste – charakteryzuje się on odpornością na wszelkie używki oraz niesamowitą wytrzymałością. Cały wysiłek włożony w oswojenie go będzie jednak z pewnością wart efektów, bowiem Titanosaur posłuży m.in. jako… chodząca maszyna oblężnicza!

Dosiadanie dinozaurów jest dla słabeuszy. Prawdziwi twardziele ustawiają na nich katapulty. - ARK: Survival Evolved na E3 2016 - dwie oficjalne modyfikacje oraz nowy, ogromny dinozaur - wiadomość - 2016-06-13
Dosiadanie dinozaurów jest dla słabeuszy. Prawdziwi twardziele ustawiają na nich katapulty.

Później Wildcard zaprezentowało dwa mody, które już wkrótce zostaną zintegrowane z grą. Na początku pokazano modyfikację Primitive+, która przerzuca ciężar rozgrywki na aspekty RPG, rozbudowując elementy zarządzania swoją ziemią, rybołówstwa czy ekonomii. Deweloperzy zintegrują ją z ARK: Survival Evolved 28 lipca. Drugim modem jest Primal Survival, umożliwiający wcielenie się w każde zwierzę dostępne w grze – zarówno wilki czy niedźwiedzie, jak i… mrówki. Naszym zadaniem będzie stworzenie swojego stada, polowanie, a nawet znalezienie sobie partnera i spłodzenie potomstwa.

  1. Oficjalna strona internetowa gry ARK: Survival Evolved
  2. Testujemy grę ARK: Survival Evolved – czy tak wyglądałby Far Cry: Primal z dinozaurami?
  3. Oglądaj z nami konferencję PC Gaming Show na E3 2016