Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 05:25

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

The Elder Scrolls V: Skyrim - Special Edition zapowiedziany ze wsparciem modów na PC, PS4 i XOne [news zaktualizowany]

Podczas konferencji firmy Bethesda Softworks na tegorocznych targach E3 zapowiedziano The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition, zremasterowaną edycję kultowego Skyrima na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Gra trafi do sprzedaży 28 października bieżącego roku.

AKTUALIACJA:

Bethesda poinformowała na Twitterze, że użytkownicy pecetów posiadający na Steamie podstawową wersję gry wraz ze wszystkimi dodatkami lub Legendary Edition, edycję zremasterowaną otrzymają za darmo.

Przepowiednia się spełniła! Fanów kultowego Skyrima, zwłaszcza tych grających na konsolach, ucieszy wiadomość, że firma Bethesda Softworks zapowiedziała grę The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition na swojej prezentacji podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles. Zremasterowany Skyrim trafi 28 października bieżącego roku na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Oprócz wszystkich wydanych dodatków i widocznie odświeżonej grafiki, wzbogaconej o ostrzejsze tekstury czy upiększające efekty wizualne, tytuł wprowadzi wsparcie dla fanowskich modyfikacji na konsolach, co jest niewątpliwie najważniejszą cechą tej produkcji. W przypadku graczy pecetowych trudno mówić o jakiejkolwiek rewolucji, gdyż mody od ładnych kilku lat poprawiają walory estetyczne blaszakowego Skyrima.

Zremasterowany Skyrim na PC, PS4 i XONE trafi do sprzedaży 28 października. - TES V: Skyrim – Special Edition na PC, PS4 i XONE jeszcze w tym roku - wiadomość - 2016-06-13
Zremasterowany Skyrim na PC, PS4 i XONE trafi do sprzedaży 28 października.