Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2016, 10:20

autor: Adrian Werner

Agents of Mayhem na E3 - obejrzyj zapisy rozgrywki z nowej gry twórców Saints Row

Studio Volition przywiozło na targi E3 grywalną wersję Agents of Mayhem, dzięki czemu w sieci pojawiły się obszerne zapisy rozgrywki, a my dowiedzieliśmy się kilku nowych rzeczy na temat tego projektu.

W zeszłym tygodniu firma Deep Silver zapowiedziała Agents of Mayhem, czyli sandboksową grę akcji, będącą najnowszym projektem znanego z serii Saints Row studia Volition. Wtedy twórcy uraczyli nas jedynie garstką informacji oraz zwiastunem CG. Autorzy stawili się jednak na targi E3 z grywalnym demem, dzięki czemu poznaliśmy sporo nowych konkretów i mogliśmy zobaczyć, jak gra prezentuje się w akcji.

AGENTS OF MAYHEM W SKRÓCIE:
  • Deweloper: Volition
  • Wydawca: Deep Silver
  • Gatunek: gra akcji
  • Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4
  • Termin premiery: 2017 r.

Gra osadzona jest w tym samym uniwersum, co cykl Saints Row. Historia zaczyna się od zakrojonych na szeroką skalę ataków dokonywanych przez organizację superłotrów znają jako LEGION. Do walki z nimi staje korporacja Ultor, która finansuje powstanie grupy MAYHEM, zrzeszającej najlepszych specjalnych agentów z całego świata. Warto wspomnieć, że jej szefową jest Persephone Brimstone, znana z Saints Row: Gat Out of Hell.

Kampania w całości rozegra się w futurystycznej wersji miasta Seul. Gracze będą mogli wcielić się w jednego z dwunastu agentów, z których każdy posiadać będzie unikalne uzbrojenie i umiejętności specjalnie. Początkowo otrzymamy dostęp tylko do kilku z nich, a kolejnych zrekrutujemy w trakcie rozgrywki. W Agents of Mayhem pojawi się system rozwoju, pozwalający na ulepszanie cech oraz ekwipunku postaci. Na każdą misję będziemy mogli zabrać maksymalne trzech bohaterów i sprawne przełączanie się między nimi stanowić ma klucz do sukcesu przy realizacji większości zadań.

Agents of Mayhem zaoferuje wyłącznie tryb dla pojedynczego gracza. Podczas zabawy wydarzenia będziemy obserwowali z kamery umieszczonej za plecami postaci, a struktura świata będzie otwarta. Poza standardowymi wrogami zmierzymy się także z potężnymi bossami, którzy dysponować będą podobnymi do agentów zdolnościami specjalnymi. Wiele elementów otoczenia ma być interaktywnych i podatnych na zniszczenie podczas walk.

Gra Agents of Mayhem zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera zaplanowana została na przyszły rok.

  1. Oficjalna strona gry