Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 czerwca 2016, 17:14

autor: Góral

Agents of Mayhem nową grą akcji twórców Saints Row

Studio Volition, znane m.in. z serii Saints Row, pracuje nad trzecioosobową grą akcji Agents of Mayhem - poinformowała firma Deep Silver. Tytuł ukaże się w przyszłym roku na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Firma Deep Silver postanowiła sprawić małą niespodziankę przed targami E3, zapowiadając nową produkcję studia Volition, znanego z serii Red Faction i Saints Row. Będzie to zaplanowane na 2017 rok Agents of Mayhem na konsole Xbox One, PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Obecnie nie znamy jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale w opublikowanej wiadomości wyjawiono, że akcja tytułu rozgrywać ma się na terenie Seulu w Korei Południowej. Będziemy tam musieli zmierzyć się ze superzłoczyńcami z organizacji L.E.G.I.O.N. (League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations), której przewodzi niejaki Doktor Babylon. Na szczęście nasi podopieczni to nie byle kto, a dowodzeni przez Persephone Brimstone superagenci z M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds).

>
Agents of Mayhem w skrócie:
  • trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem;
  • tworzona przez Deep Silver Volition;
  • ukaże się w 2017 roku na PC, XOne i PS4.

Agents of Mayhem ma być zupełnie nową superbohaterską marką. Jednak co ciekawe, będzie ją co nieco łączyć z serią Saints Row, gdyż tak naprawdę oba IP są osadzone w tym samym uniwersum. Oznacza to, że niektóre elementy fabularne, symbolika i projekt świata będą wspólne.

Na temat samej rozgrywki wiemy niewiele. Firma Deep Silver stwierdziła jedynie, że zapowiedziana produkcja to trzecioosobowa gra akcji z otwartym światem. Podczas zabawy mamy biegać i walczyć zarówno na ulicach miasta, jak i na dachach znajdujących się w nim budynków.

Agents of Mayhem nową grą twórców Saints Row - ilustracja #1