Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2016, 11:25

autor: Góral

Rock Band 4 - zapowiedziano dodatek Rock Band Rivals i gitarę Fender Jaguar

Studio Harmonix zapowiedziało duży dodatek do gry Rock Band 4, zatytułowany Rock Band Rivals. Ukaże się on jesienią bieżącego roku. W tym samym czasie do sklepów trafi nowa gitara - Fender Jaguar.

Studio Harmonix zapowiedziało rozszerzenie do wydanej w październiku 2015 roku gry muzycznej Rock Band 4 (dostępna na konsolach PlayStation 4 i Xbox One). Dodatek zatytułowany Rock Band Rivals zadebiutuje na rynku jesienią bieżącego roku w cenie 29,99 dolarów (około 118 zł). Niestety nie zdradzono żadnych konkretów, ograniczając się jedynie do stwierdzenia, że otrzymamy m.in. nowe tryby zabawy, a gracze o różnych poziomach zaawansowania będą mogli dopasować swój styl do tego, co pojawi się za kilka miesięcy.

Rock Band Rivals ukaże się jesienią i to właściwie jedyna konkretna informacja na temat tego dodatku. - Rock Band 4 - zapowiedziano dodatek Rock Band Rivals i gitarę Fender Jaguar - wiadomość - 2016-06-15
Rock Band Rivals ukaże się jesienią i to właściwie jedyna konkretna informacja na temat tego dodatku.

Zapowiedź dodatku to nie jedyna informacja, jaką przekazała ekipa Harmonix. Firma ujawniła bowiem nową gitarę Fender Jaguar, która również trafi na rynek jesienią bieżącego roku. Zobaczycie ją na widocznym poniżej zwiastunie. Sprzęt zostanie wyposażony w przyciski do zwykłej gry i klawisze do solówek, bardzo czuły czujnik ruchu oraz ulepszoną strunę. Poza tym gitara ma być składana, dzięki czemu łatwiej będzie ją zabrać w podróż czy też schować w domu.

Rock Band Rivals w skrócie:
  • dodatek do gry Rock Band 4, który ukaże się jesienią w cenie 29,99 dolarów;
  • wraz z DLC zadebiutuje nowa gitara – Fender Jaguar;
  • w sklepach pojawią się także dodatkowe akcesoria i nowe zestawy z grą, dodatkiem i sprzętem.

W tym roku na rynku ukażą się również inne akcesoria dla fanów Rock Band 4. Wraz z gitarą Fender Jaguar pojawi się dedykowana stacja ładująca w cenie 29,99 dolarów (około 118 zł), adapter dla konsoli Xbox One, współpracujący z Rock Band 3 Midi PRO-Adapter, ION Drum Rocker z Xboksa 360 i nie tylko. Sprzęt licencjonowany ma być przez Microsoft i trafi do sprzedaży w tej samej cenie, co stacja ładująca.

W sklepach pojawią się także zestawy – Rock Band Rivals Wireless Jaguar Bundle (gra Rock Band 4, dodatek Rock Band Rivals i gitara Fender Jaguar) w cenie 89,99 dolarów (około 355 zł) oraz Rock Band Rivals Band Kit (to samo co w poprzednim pakiecie plus perkusja i mikrofon) w cenie 199,99 dolarów (około 790 zł).