Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 czerwca 2017, 06:36

autor: luckie

Bethesda zapowiada Dishonored: Death of the Outsider – poznaj nową protagonistkę

Bethesda oficjalnie zapowiedziała Dishonored: Death of the Outsider. W grze wcielimy się w nową protagonistkę, która zapoluje na samego Odmieńca.

Potwierdziły się przecieki na temat kolejnej przygody w uniwersum Dishonored. Podczas konferencji firmy Bethesda Softworks na E3 2017 zapowiedziano grę o intrygującym tytule Dishonored: Death of the Outsider. Jest to kolejna, samodzielna odsłona serii, która pozwoli nam się wcielić w nową protagonistkę. Będzie nią Billie Lurk, prawa ręka Dauda, jednego z głównych antagonistów pierwszej części serii. Na zwiastunie bohaterka daje niezły pokaz nadprzyrodzonych umiejętności bojowych, na wzór tego, co znamy z poprzednich odsłon. Wygląda też na to, że tym razem celem będzie sam Odmieniec (ang. Outsider), nasz dotychczasowy sojusznik, odpowiedzialny za całe zamieszanie z supermocami. Dishonored: Death of the Outsider ukaże się 15 września 2017 na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Dishonored: Death of the Outsider będzie rozwinięciem mechanik znanych z Dishonored 2. Wcielimy się zatem w niesamowicie zręczną zabójczynię obdarzoną nadnaturalnymi mocami i będziemy mogli wybrać, w jaki sposób rozprawimy się z kolejnymi wyzwaniami – brutalną siłą czy poprzez skradanie się i skrytobójstwo. Produkcja ponownie zaprosi nas do miasta Karnaka, ale tym razem poznamy jego najmroczniejsze sekrety. Oprócz wykonywania głównych celów będziemy mogli podejmować się dodatkowych kontraktów, polegających na eliminowaniu wskazanych osób. Twórcy ze studia Arkane chwalą się ponadto, że jedno z zadań w grze – napad na bank – postawi nową poprzeczkę dla najlepszej misji w grach wideo. Po ukończeniu głównego wątku będziemy mogli podejść do rozgrywki jeszcze raz w trybie Original Game Plus, mając dostęp do najbardziej rozpoznawalnych mocy z Dishonored 2.

  1. Oficjalna strona serii Dishonored