Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2017, 03:37

autor: Vergil

Zapowiedziano The Elder Scrolls V: Skyrim VR

Bethesda nie pozwala graczom zapomnieć o The Elder Scrolls V: Skyrim. Na konferencji Sony ujawniono, że produkcja doczeka się wersji dedykowanej goglom wirtualnej rzeczywistości.

The Elder Scrolls V: Skyrim VR – taki oto tytuł nosi najnowsze wcielenie przygód Dovahkiina, które zmierza na PlayStation 4. Jak można wywnioskować na podstawie poniższego zwiastuna, deweloperzy nie zamierzali wymyślać koła na nowo i po prostu dostosowali piątą część serii The Elder Scrolls do specyfiki PlayStation VR. Tytuł trafi do sprzedaży w listopadzie.

Produkcja będzie mogła się pochwalić identyczną zawartością jak jej młodsza siostra, czyli The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition. A zatem oprócz podstawowej wersji gry zaoferuje dostęp do wszystkich trzech rozszerzeń, czyli Dawnguard, Hearthfire oraz Dragonborn. Mając w pamięci nowe rozwiązania, jakich pełno w VR-owej wersji Fallouta 4, można się zastanawiać, jak daleko zajdą wprowadzone przez twórców zmiany w interfejsie. Aktualnie wiemy tylko, że zagramy z wykorzystaniem kontrolerów PlayStation Move, co z pewnością zaowocuje zupełnie nowymi doznaniami towarzyszącymi zabawie.

Dzięki przejściu do wirtualnej rzeczywistości, świat gry będzie bardziej namacalny niż kiedykolwiek. - Zapowiedziano The Elder Scrolls V: Skyrim VR - wiadomość - 2017-06-17
Dzięki przejściu do wirtualnej rzeczywistości, świat gry będzie bardziej namacalny niż kiedykolwiek.

Nie ma jednak co ukrywać, że kolejna wersja tytułu mającego na karku sześć lat z pewnością nie jest tym, czego oczekiwali fani. Niby „na bezrybiu i rak ryba”, aczkolwiek większość miłośników cyklu wolałaby raczej usłyszeć coś na temat The Elder Scrolls VI. Cóż, może w przyszłym roku…