Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 2 kwietnia 2013, 14:40

autor: Marcin "eLCeBe" Pietruszewski

Najlepsze dowcipy Prima aprillisowe z branży rozrywki elektronicznej

1 kwietnia tradycyjnie uznawany jest jako dzień żartów, w którym każdy próbuje nabrać każdego. Także w branży gier komputerowych pojawiło się wczoraj sporo nieprawdziwych, dowcipnych i mylnych informacji. Oto ich przegląd.

Na obrazku śmieje się z nas pies, postać z gry Duck Hunt na 8-bitową konsolę NES. - Najlepsze dowcipy Prima aprillisowe z branży rozrywki elektronicznej - wiadomość - 2013-04-02
Na obrazku śmieje się z nas pies, postać z gry Duck Hunt na 8-bitową konsolę NES.

Wczorajszy Prima aprillis zaowocował, jak co roku, wieloma dowcipami w branży elektronicznej rozrywki. Poniżej znajdziecie najciekawsze żarty, które ukazały się w zachodnich serwisach poświęconych grom komputerowym.

Kucyki w War Thunder

Na wszystkich użytkowników War Thunder, gry MMO o starciach samolotów w drugiej wojnie światowej, padł blady strach. W znajdującej się obecnie w fazie otwartej bety produkcji pojawiła się nowa, przerażająca frakcja – kucyki Pony. Zamiast Messerschmittem polatać kucykiem – takie rzeczy tylko pierwszego kwietnia:

Musical RuneScape

RuneScape to popularna gra MMORPG. Czy na jej podstawie można nakręcić musical? Deweloperzy przekonują, że tak:

Zombie w World of Tanks i World of Warplanes

Zombie są ostatnio na topie. Co by było, gdyby pojawiły się także w bardzo popularnej grze MMO z drugowojennymi czołgami w roli głównej? Przedstawiciele studia Wargaming zaplanowali nawet specjalny tryb gry, zwany Zombie Escort. Żywe trupy w World of Tanks i World of Warplanes? Jak by to wyglądało?

Musical Europa Universalis

Kolejny pomysł musicalu, tym razem na podstawie strategii z serii Europa Universalis. Twórcy ze studia Paradox Interactive pokazali kulisy powstawania produkcji. Polecam przede wszystkim ze względu na postać producenta muzycznego Mattiasa Olssona:

Half-Life 2: Episode Three jesienią na Steamie

Dowcip skierowany do fanów przygód Gordona Freemana, od lat oczekujących na premierę Half-Life 2: Episode Three, trzeciego z kolei dodatku do Half-Life 2. Wczoraj gra pojawiła się na Steamie z ustaloną na 10 października 2013 datą premiery. Tylko okrutny żart dla naiwnych, czy może kryje się w tym ziarenko prawdy?

Deus Ex: Human Defiance w 8-miu bitach

Jak by wyglądały przygody Adama Jensena w 8-miu bitach? Seria Deus Ex przeniesiona na konsole z lat dziewięćdziesiątych prezentuje się interesująco, jak pokazują deweloperzy:

Nowa konsola od firmy Toshiba

Projekt nazywa się Shibasphere i oprócz niesamowitego wyglądu ma zapewniać ogromną ilość niesamowitej, rodzinnej rozrywki:

Far Cry 3: Blood Dragon

Czy tak będzie wyglądało logo nowego dodatku do Far Cry 3? Powstała nawet oficjalna strona internetowa tytułu.

Nowy tryb gry w Ghost Recon Online

Darmowa sieciowa strzelanka Tom Clancy’s Ghost Recon Online otrzyma nowy tryb gry. Dzięki Tom Clancy’s Dance Recon Revolution można będzie poczuć się jak Rafał Maserak. Czas na Taniec z Komandosami:

Taniec z Huttami

Jeśli komuś jeszcze mało musicali i tańców w tegorocznych żartach Prima aprillisowych, może zapoznać się z najnowszym updatem do MMORPG Star Wars: The Old Republic, zatytułowanym Dance of the Hutts i wziąć udział w konkursie tanecznym. Więcej informacji znajdziemy na stronie internetowej.

Hed zamknięty w YouTube

Także najnowszy odcinek Flesz Extreme! utrzymany jest w konwencji żartu. Zobaczcie, co przydarzyło się Hedowi podczas nagrywania programu: