Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 lutego 2020, 16:55

autor: Froozyy

Minecraft otrzymał paczkę zawartości z serii Mass Effect

Do gry Minecraft trafiła paczka zawartości, dzięki której gracze przeniosą się prosto do uniwersum znanego z serii Mass Effect. Oferuje ona m.in. 36 dodatkowych skórek, zmienione tekstury oraz różnorakie lokacje. Można ją zakupić za 990 Monet Minecraft (ok. 20 złotych) na PC, konsolach oraz urządzeniach z Androidem i iOS-em.

Mass Effect trafiło do Minecrafta. - Minecraft otrzymał paczkę zawartości z serii Mass Effect - wiadomość - 2020-02-26
Mass Effect trafiło do Minecrafta.
W SKRÓCIE:
  • pojawiła się paczka zawartości do Minecrafta, przenosząca graczy do świata znanego z serii Mass Effect;
  • DLC oferuje m.in. 36 skórek, specjalne lokacje, tekstury oraz soundtrack;
  • paczka jest już dostępna do pobrania i kosztuje 990 Monet Minecraft (ok. 20 złotych).

Gracze Minecrafta mogą od teraz przenieść się prosto do świata znanego z serii Mass Effect. Wszystko to dzięki oficjalnej paczce zawartości, która oferuje m.in. 36 różnych skórek postaci (w tym komandora Sheparda, Człowieka Iluzji czy też Garrusa), specjalne lokacje (m.in. bazę na Marsie), nowe tekstury oraz soundtrack inspirowany kosmiczną serią. Paczka dostępna jest już do pobrania za 990 Monet Minecraft (ok. 20 złotych) na komputerach osobistych z systemem Windows 10, konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, a także na urządzeniach z Androidem oraz iOS-em. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Mówiąc o Minecrafcie, nie można również pominąć innych projektów dotyczących tej gry, o których pisaliśmy. Przypomnijmy więc, że już 7 marca zadebiutuje serwer MMORPG - Hegemony: Ascensionem – na którym gracze będą mogli eksplorować sandboksowy świat fantasy, pełen różnego rodzaju przedmiotów do odnalezienia i zadań do wykonania (zlecanych m.in. przez milicję i gildię złodziei). W styczniu informowaliśmy Was również o przeniesieniu świata Gothica czy też Harry’ego Pottera do Minecrafta. Natomiast listę najlepszych modyfikacji do gry znajdziecie tutaj.

Co więcej, kilka tygodni temu oryginalna produkcja doczekała się sporej aktualizacji, która wprowadziła do gry m.in. nowy rzadki surowiec - Netherite - oraz dodatkowe biomy. Według danych z listopada 2019 roku w Minecrafta gra już prawie pół miliarda graczy na całym świecie.