Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2020, 17:13

autor: Froozyy

Microsoft Flight Simulator 2020 - data premiery, cena wersji premium to 520 zł

Dzisiaj poznaliśmy oficjalną datę premiery na komputerach osobistych nadchodzącego realistycznego symulatora lotniczego – Microsoft Flight Simulator. Produkcję można zamówić w przedsprzedaży w trzech różnych wersjach.

Microsoft Flight Simulator 2020 - data premiery, cena wersji premium to 520 zł - ilustracja #1
Za nieco ponad miesiąc zagramy w Microsoft Flight Simulator.

Firma Microsoft poinformowała dzisiaj o dacie premiery nadchodzącego realistycznego symulatora lotniczego – Microsoft Flight Simulator. Produkcja zadebiutuje 18 sierpnia na komputerach osobistych z systemem Windows 10. Tytuł można zakupić w przedsprzedaży w Microsoft Store podstawową wersję za 259,99 złotych, Deluxe za 339,99 złotych oraz Premium Deluxe za 519,99 złotych. Gra dostępna będzie również dla posiadaczy usługi Xbox Game Pass na pecetach. Na razie nie podano, kiedy Microsoft Flight Simulator trafi na konsole Xbox One.

Różnice między droższymi wersjami objawią się w postaci dostępu do samolotów oraz lotnisk. Tak więc w wersji standardowej zasiądziemy za sterami 20 maszyn i odwiedzimy 30 ręcznie stworzonych lądowisk. Natomiast wersja Premium Deluxe zapewni łącznie 20 dodatkowych elementów, w tym dostęp do Dreamlinera oraz największych lotnisk, np. w Dubaju i San Francisco. Pełną listę różnic znajdziecie na grafikach poniżej.

Na koniec przypomnijmy, że niedawno dowiedzieliśmy się, iż Microsoft Flight Simulator doczeka się własnego sklepu z płatnymi modami, dzięki czemu kreatywni gracze będą mogli zarobić na własnej pracy, a pozostali zaopatrzą się w dodatkowe formy zabawy. Co więcej, przedstawiciele Microsoftu już w październiku zeszłego roku oznajmili, że mają zamiar wspierać tytuł co najmniej przez następne dziesięć lat, a więc o popremierową zawartość nie należy się martwić.