Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lutego 2020, 12:08

autor: Froozyy

Warszawa we Flight Simulator 2020 - Pałac Kultury i Nauki na screenie

Na oficjalnej stronie Microsoft Flight Simulator pojawiła się notka, dzięki której dowiadujemy się m.in., że ósmy odcinek serii Feature Discovery ukaże się 12 marca. Wiadomość zawiera także kilka screenów z produkcji, a na jednym z nich możemy ujrzeć Pałac Kultury i Nauki w Warszawie.

Deweloperzy z Microsoftu umieścili na oficjalnej stronie gry Microsoft Flight Simulator (która obecnie znajduje się w fazie testów alfa) notkę informującą o planowanych działaniach na najbliższy miesiąc. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, że ósmy odcinek serii Feature Discovery, w której przedstawiane są różne elementy rozgrywki tego symulatora, ukaże się już 12 marca. Zostanie w nim omówiony tryb multiplayer. Natomiast odcinek siódmy pojawi się dopiero pod koniec miesiąca (twórcy po prostu zdecydowali, że zamienią datę jego premiery z epizodem ósmym). Co ciekawe, w wiadomości znalazły się także screeny z gry zrobione przez graczy, którzy mają dostęp do wersji alfa, i na jednym z nich możemy ujrzeć Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Po grafiki (tę oraz pozostałe) w wyższej rozdzielczości zajrzyjcie pod ten adres.

Pałac Kultury i Nauki w Warszawie w grze Microsoft Flight Simulator. - Warszawa we Flight Simulator 2020 - Pałac Kultury i Nauki na screenie - wiadomość - 2020-03-01
Pałac Kultury i Nauki w Warszawie w grze Microsoft Flight Simulator.

Przypomnijmy, że niedawno w ramach serii Feature Discovery dowiedzieliśmy się, że w Microsoft Flight Simulator zobaczymy wszystkie lotniska świata. Najpopularniejsze z nich będą efektem ręcznej pracy od podstaw, opartej na zdjęciach satelitarnych. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox One. Ukaże się jeszcze w tym roku, ale na razie nie znamy dokładnej daty premiery.