Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2020, 11:48

autor: Aquma

W Microsoft Flight Simulator 2020 zobaczycie wszystkie lotniska świata

Firma Microsoft udostępniła kolejny materiał poświęcony Microsoft Flight Simulator 2020, należący do serii Feature Discovery. Tematem filmu są lotniska. Okazuje się, że w grze zobaczymy wszystkie porty lotnicze świata, a spora część z nich będzie ręcznie zmodyfikowana albo tworzona od podstaw w oparciu o wygląd miejsc w prawdziwym świecie.

Wiemy, jak będą wyglądały lotniska w Microsoft Flight Simulator. - W Microsoft Flight Simulator 2020 zobaczycie wszystkie lotniska świata - wiadomość - 2020-02-21
Wiemy, jak będą wyglądały lotniska w Microsoft Flight Simulator.

W SKRÓCIE:

  1. w Microsoft Flight Simulator zobaczymy wszystkie lotniska świata;
  2. 37 tys. obiektów zostanie zmodyfikowanych ręcznie, by zapewnić większy realizm;
  3. 80 najpopularniejszych lotnisk będzie efektem drobiazgowej, ręcznej pracy deweloperów, opartej na zdjęciach satelitarnych;
  4. w omawianych miejscach zobaczymy też pojazdy i pracowników.

Firma Microsoft przedstawiła kolejny filmik z serii Feature Discovery (zobaczycie go poniżej – naprawdę warto), poświęcony symulatorowi lotniczemu Microsoft Flight Simulator. Tym razem tematem materiału są lotniska. Wygląda na to, że we wspomnianej grze zobaczymy wszystkie tego typu obiekty, jakie można znaleźć na świecie.

To jednak nie wszystko, bo aż trzydzieści siedem tysięcy lotnisk, które trafią do gry, zostanie poddanych ręcznej edycji – dzięki temu będą się prezentowały znacznie lepiej i wierniej oddawały charakterystykę prawdziwych miejsc. Dodatkowo osiemdziesiąt najpopularniejszych portów lotniczych będzie w całości dziełem ręcznej pracy deweloperów, której podstawą będą zdjęcia satelitarne. Wszystko po to, by zapewnić możliwie jak najwyższy poziom realizmu.

Warto odnotować, że prezentacja lotnisk nie będzie ograniczała się tylko do geografii – znajdziemy na nich m.in. poruszające się pojazdy (w nocy będą jeździły na światłach) oraz pracowników wykonujących swoje obowiązki. Uważny gracz będzie w stanie dostrzec różnego rodzaju aktywność powiązaną z samymi lotami, jak i przygotowywaniem samolotów (np. tankowanie czy transport bagaży na pokład).

Przypominamy, że Microsoft Flight Simulator zmierza na komputery oraz Xboksa One. Gra powinna ukazać się w tym roku, ale nie ma jeszcze konkretnej daty premiery.

  1. Microsoft Flight Simulator – strona oficjalna
  2. 5 rzeczy, które zrobię w Microsoft Flight Simulator 2020