Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2020, 12:59

autor: Adrian Werner

GTA 4 - Rockstar Games dodało do gry Osiągnięcia Steam

Pecetowa wersja GTA 4 zyskała Osiągnięcia Steam. To jeden z etapów zmian, które studio Rockstar Games wprowadza szykując się na premierę Grand Theft Auto IV: Complete Edition.

GTA 4 - Rockstar Games dodało do gry Osiągnięcia Steam - ilustracja #1
Gani GTA 4 będą mieli coś nowego do roboty.
W SKRÓCIE:
  1. GTA IV na Steamie otrzymało 55 Osiągnięć,
  2. gra powróci do sprzedaży 19 marca jako Grand Theft Auto IV: Complete Edition,
  3. nowa edycja będzie zubożona o tryb multiplayer i część muzyki.

Przedwczoraj pisaliśmy o planach wznowienia na Steamie sprzedaży Grand Theft Auto IV. Nastąpi to dopiero w przyszłym miesiącu, ale osoby, które nabyły ten tytuł wcześniej mogą już cieszyć się nową atrakcją – do gry dodano właśnie Osiągnięcia Steam.

Jest ich 55 i obejmują zarówno podstawową wersję gry, jak i oba dodatki. Dzieje się tak dlatego, że po powrocie do sprzedaży na Steam GTA 4 oraz Episodes from Liberty City połączone zostaną w jedną pozycję zatytułowaną Grand Theft Auto IV: Complete Edition.

Poza Osiągnięciami przyznawanymi za zwykłe postępy w grze przygotowano także ciekawsze wyzwania jak np. wysadzenie dziesięciu samochodów w dziesięć sekund czy ukończenie wszystkich misji fabularnych w mniej niż trzydzieści godzin. Fani GTA 4 będą więc mieli co robić.

Przypomnijmy, że sprzedaż gry na Steamie wstrzymano w styczniu tego roku. Twórcy zdecydowali się na taki krok, gdyż nie mogli już generować nowych kluczy wymaganych przez platformę Games for Windows Live, którą wykorzystywała pecetowa wersja gry.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition trafi do sprzedaży 19 marca na Steamie i Rockstar Games Launcher. Produkcja zawierać będzie pełną wersję GTA 4 oraz pakiet dodatków Episodes from Liberty City. Nowe wydanie pozbawione ma być Games for Windows Live, ale przy okazji straci tryb multiplayer oraz część muzyki.

Osoby, które kupiły grę wcześniej będą mogły ją zaktualizować do Grand Theft Auto IV: Complete Edition. Oferta ta obejmie także graczy posiadających jedynie samodzielny zestaw dodatków Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City. Tacy użytkownicy otrzymają więc za darmo pełną wersję GTA 4.

  1. Rockstar Games – oficjalna strona
  2. Grand Theft Auto IV - recenzja gry
  3. Grand Theft Auto IV - poradnik do gry