Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2020, 19:09

Ponad 50 minut materiałów z Microsoft Flight Simulator wyciekło do sieci

Do Internetu trafiła kolejna porcja materiałów z Microsoft Flight Simulator. W serwisie YouTube zamieszczone zostały dwa filmy z testów Tech Alpha gry. Dają one łącznie ponad 50 minut treści, na których możemy podziwiać fotorealistyczną grafikę oraz dynamiczny system pogodowy.

Przeciek pokazuje 55 minut nowych treści z Microsoft Flight Simulator. - Ponad 50 minut materiałów z Microsoft Flight Simulator wyciekło do sieci - wiadomość - 2020-02-07
Przeciek pokazuje 55 minut nowych treści z Microsoft Flight Simulator.

Od września ubiegłego roku chętni, należący do programu Insider, mogli się zapisywać do Tech Alphy Microsoft Flight Simulatora. Wczoraj natomiast do sieci trafiły nowe materiały pochodzące z tych testów. Użytkownik serwisu YouTube – Jose Carlos – opublikował dwa zapisy rozgrywki o łącznej długości ponad 50 minut. Ponownie możemy więc nacieszyć oczy fotorealistyczną grafiką i przy okazji zapoznać się z dynamicznym systemem pogodowym.

Dłuższy z filmów prezentuje lot samolotu od początku do końca przy bezchmurnej pogodzie. Drugi, krótszy film, pokazuje głównie dynamiczny system pogodowy. Widzimy na nim awionetkę wlatującą w chmurę burzową. Dzięki temu można dostrzec, jaki wpływ ma pogoda na przebieg zabawy – widoczność jest ograniczona, a lądowanie opiera się na przyrządach zainstalowanych w kokpicie.

Należy pamiętać, że są to materiały, które nie zostały oficjalnie zaprezentowane przez twórców. Oznacza to, że oba filmy mogą zostać usunięte w każdej chwili.

Warto przypomnieć, że Microsoft Flight Simulator ukaże się w 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One.