Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2019, 13:47

Microsoft Flight Simulator na nowych materiałach, zbliża się tech alpha

Pojawiły się kolejne nagrania rozgrywki z Microsoft Flight Simulator, udostępnione w ramach programu Windows Insider. Ponadto rozpoczęły się zapisy do technicznych testów alfa, a wkrótce poznamy pierwsze szczegóły na ich temat.

Microsoft dostarczył nowe materiały ze swojego symulatora. - Microsoft Flight Simulator na nowych materiałach, zbliża się tech alpha - wiadomość - 2019-09-13
Microsoft dostarczył nowe materiały ze swojego symulatora.

Być może jesteście spragnieni kolejnych widoków z Microsoft Flight Simulator po dotychczasowych materiałach. W takim przypadku powinien Was ucieszyć kolejny wpis na oficjalnej stronie gry, prezentujący nowy fragment rozgrywki z nadchodzącej odsłony serii symulatorów lotniczych Microsoftu. Możemy na nim zobaczyć, jak twórcy poradzili sobie z implementacją zjawiska przeciągnięcia. Prócz tego w ramach programu Microsoft Flight Simulator Insider udostępniono trzy inne filmiki, prezentujące jezioro Tekapo, amerykańskie miasto Baltimore oraz podejście do lądowania. Jeśli nie chce Wam się oglądać każdego z nich osobno, użytkownik damsonn z serwisu YouTube zamieścił kompilację tych fragmentów, którą zamieściliśmy poniżej.

Wypada też dodać, że rozpoczęły się już zapisy do technicznej alfy. Dostęp do niej uzyskają wybrani członkowie programu Insider poprzez specjalną sekcję na oficjalnej stronie gry. Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat tych testów, ale nie będziemy długo czekać na szczegóły. Microsoft ujawni konkrety w kolejnej aktualizacji, zaplanowanej na 19 września. Wtedy poznamy m.in. termin alfy oraz cele wyznaczone przez twórców. Ponadto 26 września otrzymamy zapowiedź Feature Discovery Series, czyli czteroodcinkowej serii filmów omawiających wybrane elementy Microsoft Flight Simulator. Pierwszy odcinek, poświęcony światu gry, zobaczymy w październiku. Sam tytuł zadebiutuje w przyszłym roku na komputerach osobistych oraz konsoli Xbox One.