Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2019, 08:12

autor: Froozyy

Microsoft Flight Simulator - w sieci pojawił się krótki fragment rozgrywki [aktualizacja]

W sieci pojawił się krótki filmik prezentujący fragment rozgrywki z Microsoft Flight Simulator. Możemy na nim zobaczyć lot w trakcie deszczu.

Microsoft Flight Simulator prezentuje się zjawiskowo. - Microsoft Flight Simulator - w sieci pojawił się krótki fragment rozgrywki [aktualizacja] - wiadomość - 2019-09-02
Microsoft Flight Simulator prezentuje się zjawiskowo.

Aktualizacja

Jeden z użytkowników naszego forum, vorimenn, poinformował nas o tym, że w sieci pojawiły się jeszcze dwa dodatkowe fragmenty rozgrywki (obejrzycie je tutaj i tutaj). Materiały wideo zostały udostępnione w ramach programu Windows Insider.

Na internetowym forum Reddit ukazał się krótki filmik prezentujący fragment rozgrywki z Microsoft Flight Simulator. To, że gra będzie wyglądała niesamowicie, już wiemy, a zamieszczony materiał, na którym widzimy lot podczas deszczu, tylko to potwierdza. Wideo możecie obejrzeć tutaj.

Warto przypomnieć, że Microsoft Flight Simulator otrzyma pełne wsparcie dla modyfikacji, a inne zespoły będą mogły tworzyć własne komercyjne dodatki. Świat w grze będzie zbudowany z petabajtów danych, a potrzebne pliki będą pobierane z chmury na bieżąco. Premiera gry zaplanowana jest na przyszły rok. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych i konsoli Xbox One.