Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2018, 13:30

autor: Adrian Werner

Metro Exodus - zawartość Edycji Specjalnej Aurora i bonusy pre-orderowe

Poznaliśmy zawartość Edycji Limitowanej Aurora gry Metro Exodus, jak również bonusy mające zachęcić graczy do składania pre-orderów. Zdradzono też istnienie przepustki sezonowej.

Jeszcze sześć miesięcy dzieli nas od premiery Metro Exodus, czyli postapokaliptycznego FPS-a autorstwa studia 4A Games. Już teraz ujawniono jednak zawartość wydania kolekcjonerskiego w postaci tzw. Edycji Limitowanej Aurora. Zaoferuje ona:

 1. Pełną wersję gry.
 2. Przepustkę na dodatki.
 3. Steelbook.
 4. 32-stronnicowy artbook.
 5. Metalowe pudełko z obrazkiem pociągu Aurora, którym będziemy podróżowali w grze.

Niestety, na razie nie podano ceny tego wydania.

Na grę poczekamy do lutego przyszłego roku. - Metro Exodus - zawartość Edycji Specjalnej Aurora i bonusy pre-orderowe - wiadomość - 2018-08-16
Na grę poczekamy do lutego przyszłego roku.

Można za to już składać pre-ordery na edycję standardową oraz Złotą. Ta druga zaoferuje dodatkowo przepustkę na dodatki. Ponadto zamówienia przedpremierowe obu tych wydań zapewnią nam także:

 1. W przypadku wersji PC – cyfrowy artbook i soundtrack.
 2. W przypadku edycji na Xboksa One - pełną wersję Metro 2033 Redux.
 3. W przypadku edycji na PlayStation 4 – dynamiczny motyw bazujący na zimowym świecie gry.

Na Steamie wersja standardowa Metro Exodus została wyceniona na 214,99 zł, a Złota na 304,99 zł. Jak możecie zobaczyć w naszej porównywarce cenowej, wydania pudełkowe będą w Polsce wyraźnie tańsze.

Przypomnijmy, że Metro Exodus zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami. Na konferencji firmy Microsoft, zorganizowanej z okazji targów E3, ujawniono, że gra ukaże się 22 lutego 2019 r.

 1. Oficjalna strona gry
 2. Wszystko o Metro Exodus
 3. Graliśmy w Metro Exodus – słowiańskie postapo nie wybacza