Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2018, 22:35

Data premiery Metro Exodus; zobacz nowy zwiastun

Na konferencji Microsoftu podczas targów E3 studio 4A Games zaprezentowało nowy zwiastun gry Metro Exodus. Najważniejszą informacją jest jednak data premiery - projekt ukraińskiego zespołu zadebiutuje 22 lutego 2019 roku.

Zimowy krajobraz pasuje jak ulał, bo w Metro Exodus zagramy już w lutym. - Metro Exodus zadebiutuje w lutym; zobacz nowy zwiastun - wiadomość - 2018-06-10
Zimowy krajobraz pasuje jak ulał, bo w Metro Exodus zagramy już w lutym.

Masa strzelania, mutanty, świat po apokalipsie oraz sztuczne rosyjskie akcenty – wszystko to zobaczycie w najnowszym zwiastunie Metro Exodus, który został przed chwilą zaprezentowany podczas konferencji firmy Microsoft na targach E3 w Los Angeles. Gracze, którzy dobrze znają poprzednie części, wiedzą, czego się spodziewać – w świeżym materiale dominują ponure krajobrazy wyniszczonej Rosji i dynamiczne wymiany ognia. Co ciekawe, wszystkie zaprezentowane w zwiastunie fragmenty gry pochodzą z wyłącznie jednej lokacji, nazwanej Volga. Przy okazji deweloperzy z ukraińskiego studia 4A Games zdradzili dokładną datę premiery – Metro Exodus trafi na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 22 lutego przyszłego roku.

  1. Oglądaj z nami konferencję Microsoftu na targach E3
  2. Oficjalna strona internetowa gry Metro Exodus
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Metro Exodus

Metro Exodus