Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 sierpnia 2022, 19:26

PS Plus Extra i Premium na sierpień 2022 - Dead by Daylight, Ghost Recon Wildlands i inne

Poznaliśmy tytuły, które jeszcze w sierpniu trafią do abonentów PS Plus Extra i Premium. Wśród nich znajdziemy trzy odsłony cyklu Yakuza, Dead by Daylight, Ghost Recon Wildland i Metro Exodus.

Sony zdradziło, jakie tytuły trafią w drugiej połowie sierpnia do abonentów usługi PS Plus w wersjach Extra i Premium. W tym miesiącu oferta powiększy się o gry wysokobudżetowe oraz niezależne produkcje. Wśród nich znajdziemy m.in. trzy odsłony cyklu Yakuza oraz Dead by Daylight.

Tutaj kupicie PS Plus

PS Plus Extra i Premium – gry dostępne od 16 sierpnia

 1. Yakuza 0
 2. Yakuza Kiwami
 3. Yakuza Kiwami 2
 4. Dead by Daylight
 5. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
 6. Bugsnax
 7. Metro Exodus
 8. Trials of Mana
 9. UNO
 10. Monopoly Madness
 11. Monopoly Plus

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej