Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 lipca 2011, 10:10

autor: Marcin "Sarge" Skierski

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D dopiero w 2012 roku

Przesunięto datę premiery Metal Gear Solid: Snake Eater 3D. Jak dowiedzieli się redaktorzy serwisu Kotaku, firma Konami wyda grę w 2012 roku.

Redaktorzy serwisu Kotaku zostali poinformowani przez firmę Konami o przesunięciu daty premiery Metal Gear Solid: Snake Eater 3D na Nintendo 3DS. Wbrew dotychczasowym zapowiedziom, gra nie ukaże się w tym roku.

Obecnie powinniśmy spodziewać się jej w przyszłym roku. Przedstawiciele japońskiego wydawcy nie sprecyzowali jednak ujawnionego terminu. Premiera może zatem nastąpić równie dobrze na początku 2012 roku, jak i pod jego koniec.

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D dopiero w 2012 roku - ilustracja #1

Nieznany pozostaje powód przesunięcia wydania gry. Przyczyna leży być może w listopadowym debiucie Metal Gear Solid HD Collection – odświeżonego do rozdzielczości HD pakietu trzech części serii, wśród których znajduje się również omawiany Snake Eater. Firma Konami mogła uznać, że większym zainteresowaniem będzie cieszyć się kolekcja, a nie zapowiadana na podobny okres odsłona na 3DS-a.

Metal Gear Solid: Snake Eater 3D to dedykowana przenośnej konsolce Nintendo odświeżona wersja przeboju wydanego ponad sześć lat temu na PlayStation 2. Sama zawartość gry nie będzie się zbyt mocno różnić od oryginału. Głównym elementem odróżniającym oba wydania jest oprawa graficzna, która na 3DS-ie została wzbogacona o nadający głębi efekt 3D.