Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 marca 2021, 19:55

Square Enix Presents ujawni nową część Life is Strange

Fani Life is Strange mogą z niecierpliwością wyczekiwać następnego tygodnia. 18 marca Square Enix pokaże kolejną odsłonę serii.

W SKRÓCIE:
  • 18 marca odbędzie się pokaz organizowany przez Square Enix.
  • Podczas niego firma pokaże nową odsłonę Life is Strange.
  • Zaplanowano również prezentacje innych gier wydawcy.

Square Enix Presents to zaplanowany na 18 marca pokaz nadchodzących produkcji tego japońskiego wydawcy. Gwoździem programu ma być zapowiedź nowej odsłony Life is Strange. Popularna przygodówka powróci, lecz nie wiemy jeszcze, w jakiej postaci. Poprzednie plotki zdradzały, że w planach są dwie gry sygnowane znaną nazwą. Jedna z nich miała dać graczom okazję do ponownego spotkania z Chloe oraz Max. Druga produkcja przedstawiłaby z kolei całkowicie nową bohaterkę, która potrafi czytać w myślach.

Zapowiedź pokazu zdaje się jednak wskazywać na tylko jedną grę. Możliwe więc, że przecieki okazały się fałszywe lub jedna z produkcji nadal owiana ma być tajemnicą. Wątkiem, który również zasługuje na uwagę w kontekście kolejnej części Life is Strange, jest kwestia twórców gry. Przecieki sugerowały bowiem, że za nowy projekt nie odpowiada już studio DONTNOD. Prawdy na te tematy dowiemy się 18 marca. Pokaz zacznie się o godzinie 18 czasu polskiego.

Oprócz zapowiedzi Life is Strange, Square Enix zaprezentuje podczas pokazu również inne tytuły. Wśród nich pojawią się m.in. Outriders, Marvel’s Avengers oraz mobilna gra Just Cause. Firma ma również przedstawić plany dotyczące 25-lecia serii Tomb Raider. Prezentacja potrwa łącznie 40 minut.